×
Віртуальна Політична Кухня (ВПК)

Приватна територія необмеженого доступу

file Питання Юлія Тимошенко: Приватизація «Украгазвидобування» віддає корупцією.

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
27 квіт. 2016 22:55 #2118 від Вічеслав
Приватизація «Украгазвидобування» віддає корупцією, – Юлія Тимошенко
27.04.2016 17:03
Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко вважає, що запланована урядом приватизація державної компанії «Укргазвидобування» може відбуватися за спланованою корупційною схемою.
Про це заявила лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко на прес-конференції під час наради місцевих депутатів від партії у Броварах.

«Ця приватизація буде проведена із залученням невідомих на сьогодні так званих «іноземних інвесторів». Організовуючи в такий спосіб приховану приватизацію «Укргазвидобування», яка абсолютно суперечить національним інтересам України, уряд штучно вже два роки нарощує ціну на газ українського видобутку. Це відбувається за рахунок коштів українців, за рахунок державного бюджету», – заявила лідер фракції.

Політик наголосила, що встановлена ціна за український газ є значно вищою від тієї, яка потрібна «Украгазвидобуванню», щоб розвивати галузь. А також значно вищою від ринкових цін.

«Це дасть майбутнім приватизаторам «Укргазвидобування» рентабельність у 400-500% щорічно. Тобто за рахунок державного бюджету і українських родин вони будуть мати окупність будь-яких вкладень в газову галузь практично за лічені місяці», – пояснила Юлія Тимошенко.

На переконання політика, проаналізувати цю схему слід у першу чергу СБУ.

«Те, про що я зараз сказала, є предметом розслідування Службою безпеки України. Це прямий підрив, по-перше, економіки України. По-друге, це прямий підрив стабільності і благополуччя українців і реальна дільність проти національних інтересів нашої країни», – наголосила лідер фракції «Батьківщина».

Нагадаємо, нові ціни на природній газ для населення лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко назвала злочином проти українців. Адже уряд встановив нові ціни на природний газ для населення з одночасним скасуванням соціальної норми, яка передбачає споживання 1200 кубометрів газу за пільговою ціною в 3600 грн, тобто збільшив ціну на газ для населення фактично вдвічі.

На її переконання, подвоюючи ціну на газ, уряд реалізує ще одну корупційну схему.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.