× Висування пропозицій, обговорення, попереднє голосування, винесення на Віче

map-pin Питання Про запровадження воєнного стану"

×

Опитування: Чи підтримуєте Ви введення воєнного стану хоча б на тимчасово окупованих територіях?

Так
1 100%
Ні
Голоси відсутні 0%
Загальна кількість голосів: 1
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
18 лют. 2015 21:40 #939 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Про запровадження воєнного стану"
Военное положение приведет к установлению диктатуры семьи Порошенко
Порошенко показал свою полную неэффективность и беспомощность. Все его кадровые назначения свидетельствуют о том, что он расставляет только свои кадры. Такого мы не видели даже во времена Януковича.

Хватить устраивать истерику по поводу военного положения. Если военное положение будет введено, это может привести к началу системной тотальной гражданской внутренней войны между кланами, олигархатаом, которым нужно военное положение, чтобы уничтожить полевую оппозицию. А если, например, Ярош этого не понимает, то пусть почитает об этом или возьмет консультации.

Военное положение приведет к установлению диктатуры семьи Вальцмана-Порошенко, новой кланово-олигархической бандой, соединенной с группой Кличко. Неужели так сложно сложить пазл?

Для победы в войне не нужно вводить военное положение. Единственное, что надо сделать — немедленно отстранить Порошенко от власти. Если это не будет сделано, в Украине могут начаться отцентровые процессы. А если будет введено военное положение, люди уже молчать не будут, они просто сметут всех.

Нужно отправить в отставку Гройсмана, коалиция должна расформироваться, а здоровые силы в Верховной Раде должны создать новую коалицию. Если это не возможно, тогда надо переходить к использованию 5 статьи Конституции. Народ должен взять на себя власть через народное вече и сформировать Всеукраинский национальный комитет освобождения.

Олег Соскин, глава Украинской Национальной Консервативной партии

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
25 січ. 2015 15:37 - 25 січ. 2015 15:38 #878 від Вічеслав
Про запровадження воєнного стану" був створений Вічеслав
Воєнний стан – значить дефолт? Що скаже МВФ?
25 січня 2015, 11:10
Альона Гетьманчук
Одним з головних аргументів проти запровадження воєнного стану є те, що МВФ не дає грошей країні, яка перебуває у війні. Про це на Печерських пагорбах спочатку говорили вголос, тепер більше багатозначно роз"яснюють у неформальних розмовах. Мовляв, вибирати не доводиться: якщо війна, то тільки в компанії з дефолтом, бо МВФ грошей у випадку военного стану вже не дасть.

Чи це дійсно так, чи ні – до кінця незрозуміло. Оскільки вже не раз якось непопулярні рішення (чи їх відсутність) списувались у кулуарах на побажання великих світу цього – як не Меркель, так Євросоюзу, як не США, так МВФ – то і питання з різкою "антивоєнною" позицією МВФ було б непогано прояснити нарешті вголос.

Тим більше, що невідомо про жодні формальні заборони МВФ надавати кредити країні, яка перебуває у стані війни (А ВОЄННИЙ СТАН, ДО РЕЧІ, НЕ ДОРІВНЮЄ ВІЙНІ), і в своїй діяльності Фонд (як і Світовий Банк) мають керуватись виключно економічними підставами. І, власне, в яких тільки критичних ситуаціях МВФ за свою історію не надавав кошти країнам. Від військових диктатур в Аргентині, Бразилії, Чілі, Таїланді та ситуацій, коли в країнах йшли громадянські війни (режим Ідріс Дебі в Чаді, Анастасіо Сомоса в Нікарагуа, Мобуту в Демократичній Республіці Конго/Заїрі чи боротьба з ісламськими сепаратистами на Мінданао у Філіпінах) і, нарешті – те, що абсолютно релевантно в нашому випадку – до міжнародних збройних конфліктів і воєн між країнами (Сирія формально у стані війни з Ізраїлем з 1973 року, у Пакистану заморожений конфлікт з Індією через Кашмір, який переростав у війну тричі, війна між Сомалі і Ефіопією, захоплення Індонезією Східного Тимору). Чи, може, Україна знову якийсь унікальний випадок, і до нас мають застосовуватись якісь свої унікальні стандарти?
Last edit: 25 січ. 2015 15:38 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.