× Висування пропозицій, обговорення, попереднє голосування, винесення на Віче

file Питання Майдаш ІІІ: Є пропозиція збирати підписи.

×

Опитування: Чи підтримуєте Ви Майдан ІІІ ?

Так
1 100%
Ні
Голоси відсутні 0%
Загальна кількість голосів: 1
Лише зареєстровані користувачі можеть приймати участь в опитуванні
Більше
23 лют. 2016 15:38 - 23 лют. 2016 16:07 #1863 від Анубіс
Gromov Igor

Самоорганізація.
Імпульс вже пішов. Це факт.
Зачистка Майдану не відбулася. Це теж факт.
Сьогодні вночі поліцейський патруль розвернув автобус з тітушками нагорі Інститутської і гниди поїхали геть. За що дуже вдячні поліції. Навіть не очікували такого, якщо чесно.
Вчора вдень нас намагалися бити гопніки в балаклавах - в результаті купа ЗМІ біля стелли та маленький інформаційний прорив. І це був дуже гарний "фільтр" - бо стало видно, хто не боїться отримати п..ди за ідею, а хто сховався у теплому ліжечку. І так формується кістяк. До таких людей ти звертаєшся виключно "Брате" та "Друже" і вони відповідають тим же.
А, іще одне - ми навчилися говорити, виступати перед людьми, майже кожен, кого я бачив у двіжі за останні два роки в цьому виріс - ми можемо доносити свої думки до громади, як би нас не перекручували ЗМІ. Практика рєшает.
Але треба дії. Люди розчаруються. якщо Майдан буде тільки стояти і жувати бутери з салом.
Треба точечні акції. Як проти тієї кремлівської наволочі шефині Подробностей Інтера - група з 30-50 наробить шороху і без хуліганки, просто зробивши годинну акцію протесту біля телеканалу з фото- та відео- фіксацією і подальшою розкруткою ЗМІ.
Точечні акції, як укуси маленького рою бджіл. Там укус, сям укус і закусаємо мамонта до смерті.
А, іще пропозиція - збирати підписи людей та телефони. Побили, знесли намети - обдзвонили базу і маєш + 100 чоловік на Майдані відносно швидко.
І знову ж таки одна справа розігнати купку "маргіналів" та "алкашей" - інша справа зробити те саме проти наметового містечка в активі якого підписи 5 000 громадян України.
Революція ще буде!
Last edit: 23 лют. 2016 16:07 by Анубіс.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.