× Воєнно-політична стратегія. Текстова гібридна гра - Симулятор життя .

exclamation-circle Важливо Шлях визволення

Більше
17 січ. 2017 18:15 - 23 січ. 2017 21:00 #2301 від go
Відповідь від go у темі Шлях визволення
Для "легалізації" та отримання публічної "трибуни" Братства створюємо для нього "дах" у вигляді політичної партії - "Братство Меча і Волі" (БМВ). Також засновуємо Публічне Акціонерне Товариство (ПАТ) "Від Сяну до Дону" для створення телевізійного каналу та інтернет мовлення. Для організації і легалізації каси руху на базі БМВ створюємо споживче товариство. Для згуртування, знайомства та пошуку нових адептів, фільтрації чужорідних елементів створюємо релігійну громаду рідновірів "Онуки Перуна" та інфільтруємось до аналогічних громад та патріотичних рухів на кшталт пластунів. Для отримання зброї та бойового досвіду приєднуємось до добровольчих батальйонів або створюємо власний. На місцях в регіонах створюємо загони самооборони та Добровільні Народні Дружини для легалізації статусу та отримання дозволів на зброю.
Last edit: 23 січ. 2017 21:00 by Вічеслав.
Ці користувачі подякували: Вічеслав

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 січ. 2017 13:57 - 05 квіт. 2018 09:11 #2294 від Анубіс
Шлях визволення був створений Анубіс
Створюємо Братство - морально-етичний рух у вигляді павутиння ВЕБ з диверсифікацією джерел фінансування. Ця організації буде мати структуру , здатну: 1. Замінити маріонетковий уряд Кремля на перехідний час до проведення демократичних виборів. 2. Приймати альтернативні маріонетковому режиму рішення - Директиви , обов'язкові на всій окупованій території держави Україна. Виконання директив організації забезпечуватиме УДАВ - Українська Добровольча Армія Визволення.( 16 січня 1918 — Центральна Рада ухвалила закон про створення української добровольчої армії .)

Директива №1 від 22 січня 2017 року
Про воєнний стан

1. На всій території суверенної унітарної держави Україна, повністю окупованої як зовнішніми, так і внутрішніми військовими угрупування під керівництвом зовнішніх агентів, оголошується воєнний стан, режим якого в умовах військової агресії іноземної держави регулюється у відповідності до секретних циркулярів .
2. Оголошується добровільний призов патріотів до лав Братства для звільнення від окупації та недопущення чергового геноциду українського народу. За всі злочини проти України, за пролиту кров, помста буде жорстокою.

Слава Україні!

Директива №2 від 22 січня 2017 року
Про непідтверджені декларації

1. Всім чиновникам з не підтвердженим джерелом доходів належить здати задекларовані в єдиному державному реєстрі статки в повному обсязі до державного бюджету України та розмістити про це повідомлення в пресі.
2. Керівнику розвідки та роботи з населенням провести не документальну перевірку за непрямими ознаками доброчесності фігурантів збагачення та надати висновки колегії справедливої кари.

Слава Україні!

Директива №3 від 22 січня 2017 року
Про комбатантів режиму

1. Всім особам, нагородженим злочинними режимами іменною зброєю , передати її разом з боєприпасами Українській Добровольчій Армії Визволення (УДАВ) на зберігання, до створення рівноправних умов для всіх громадян, прийняттям відповідного законодавства.
2. В разі не виконання цієї Директиви, особа буде вважатись комбатантом агресора, а зброя - примусовому вилученню згідно законів воєнного часу .

Слава Україні!

Директива №4 від 22 січня 2017 року
Про ганебну власність

1. Всім спадкоємцям набутої ганебної, згідно римського права, власності (власність, отримана на прямому чи опосередкованому зубожінні суспільства, класифікується як ганебна і злочинна) добровільно відректись від неї на користь України.
2. У разі невиконання цієї директиви суб'єктами володіння такою власністю, «ганебне збагачення" буде стягнене за вироком суду згідно законів воєнного часу .

Слава Україні!

Директива №5 від 22 січня 2017 року
Про відповідальність судів

1. Суди України всіх категорій мають забезпечити відправляння правосуддя згідно букви і духу закону, керуючись морально-етичними нормами суспільства. На період до здійснення реформи судів контроль за цим бере на себе Братство. Громадяни, які мають підстави вважати суди не доброчесними, та такими, що виносять не правосудні рішення, можуть звертатись в будь який час, як і до служби швидкої допомоги.
2. Розглядаючи скаргу щодо конкретного судді, Братство може прийняти лише одне з двох рішень: "Винуватий!", "Не винуватий!".

Слава Україні!

Директива №6 від 22 січня 2017 року
Про покарання за корупцію

1. На період до повного подолання корупції, починаючи з хабара еквівалентного $10 000, Братством вводиться китайська система покарання.
2. Отримана чиновником неправомірна вигода на меншу суму, якщо йому не вдасться довести, що нічого їсти, карається за арабською системою.

Слава Україні!

Директива №7 від 22 січня 2017 року
Про надра і корисні копалини

1. На всіх підприємствах видобувної галузі не державної форми власності вводиться спеціальний режим функціювання та встановлюється заборона на їх відчуження. Всі отримані прибутки залишаються на рахунках та не можуть бути використані власниками без спеціального дозволу. Режим вводиться до особливого розпорядження.
2. Підрозділу розвідки спільно з УДАВом забезпечити виконання директиви та покарання винуватих згідно законів воєнного часу .

Слава Україні!

Директива №8 від 22 січня 2017 року
Про саботаж

1. Доводимо до відома всіх органів державної влади, слідчих органів міліції, прокуратури, НАБУ, фіскальних органів, що зволікання і саботаж щодо розслідування злочинів Майдану, економічних злочинів банди Януковича та повернення до бюджету України коштів не припустиме і є прямим злочином проти народу, який опинився на межі виживання. Наголошуємо, що корупція, ухиляння від сплати податків, покривання високопоставлених злочинців у владі, нереагування на кричущі порушення ними законодавства та гвалтування Конституції є тяжким злочином, співставним з іноземною інтервенцією.
2. Всім членам руху долучитись до виявлення фактів та надання допомоги чинним державним органам для винесення справедливого вироку та його виконання. При виявленні фактів саботажу, прийняти рішучі заходи щодо покарання винуватих згідно законів воєнного часу .

Слава Україні!

Директива №9 від 22 січня 2017 року
Про демобілізацію

1. Всім сепарам призову Януковича-Азарова , які окупували Київські базари та владні кабінети , оголошується термінова демобілізація. Добропорядних патріотів тимчасово окупованого регіону, не заплямованих зв'язками з кримінально-олігархічним режимом, наказ не стосується.
2. Хто не встиг - сам винуватий, згідно законів воєнного часу .

Слава Україні!

Директива № від 22 січня 2017 року


1.
2.

Слава Україні!
Last edit: 05 квіт. 2018 09:11 by Вічеслав.
Ці користувачі подякували: Вічеслав

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.