× Виборчі системи та вибори

file Питання Схеми фальсифікації та підкупу виборців

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
25 груд. 2017 15:18 #2731 від Вічеслав
«Батьківщина» на Чернігівщині викрила схему скуповування голосів Радикальною партією
24.12.17
Під час виборчого процесу у Линовицькій ОТГ Прилуцького району на Чернігівщині депутати від «Батьківщини» викрили схему підкупу виборців.
Про це повідомляє прес- служба Чернігівського обласного партійного осередку.

«Представники Радикальної партії Олега Ляшка відмічають у списках людей, які прийшли на дільниці. Після процедури голосування їм проставляють печатки на листівках з логотипом політичної сили та вдячністю за підтримку їхньої команди», – розповіла депутат Чернігівської обласної ради з фракції «Батьківщина» Віта Солорєва.

За її словами, спостерігачі не заперечують факт ведення обліку виборців і зізнаються, що списки їм надали у штабі Радикальної партії Олега Ляшка. Такі дії відбуваються на більшості виборчих дільниць Линовицької громади.

Представники «Батьківщини» розповіли, що «радикали» підвозять людей до дільниць цілими групами, а після голосування листівки з печатками обмінюють на грошову винагороду.

Виявлені факти можуть свідчити про підкуп виборців, тому на місце події вже прибули співробітники поліції, повідомили у місцевій парторганізації.

Як вже повідомлялося, брудні технології застосовувалися у Чернігівському районі: сьогодні невідомі особи розповсюджували плакати з логотипами «Батьківщини», де безпідставно звинувачують політичну силу в підкупі виборців.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.