× Народна програма економічного розвитку, паправлена на створення робочих місць та покращення добробуту українців

file Питання Кілька фундаментальних вимог «Батьківщини» до нової парламентської більшості

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
20 бер. 2016 22:54 #2012 від Вічеслав
Маємо низку вимог у разі формування нової коаліції
18.03.2016

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що у разі відставки чинного уряду та формування нової коаліці її політична сила висуватиме кілька фундаментальних вимог до нової парламентської більшості.

«Партія «Батьківщина» не піде ні в яку коаліцію, поки не будуть виконані декілька фундаментальних умов, які ми поставимо до того, як буде призначений уряд», – заявила Юлія Тимошенко сьогодні в ефірі «Українського радіо».

Першою вимогою лідер «Батьківщини» назвала порушення кримінальних справ проти всіх високопосадовців, яких підозрюють у корупції. «В Інтернеті зараз ходить електронна переписка між керівництвом НАК «Нафтогазу» і «Украгзвидобуванням». Вони переписуються між собою, як їм спиляти мільйони доларів на чергових тендерах, як їм сфальшувати тендер. І проти них не порушені жодні кримінальні справи! Вони продовжуть працювати», – зауважила вона.

«Друга фундаментальна умова, яку ми будемо ставити – це встановлення обгрунтованих тарифів, які не перетворюються в гільйотину для наших людей», – сказала Юлія Тимошенко.

Лідер фракції «Батьківщина»також наголосила, що її команда вимагатиме поновити зниження норм споживання природного газу на одну людину, де не встановлено лічільників. «Те, що ми добилися зниження норми споживання газу на одну людину, вони сьогодні відмінили, і ми від нового уряду будемо вимагати поновлення цього нормативу використання газу там, де немає лічильників до того рівня, якого ми добилися в квітні місяці», – підкреслила Юлія Тимошенко.

«Ми не складаємо ані рук, ані сил для того, щоб зробити Україну такою, якою ви хочете її бачити», – додала вона.

Третьою вимогою до нової коаліції та нового уряду Юлія Тимошенко назвала індексацію пенсій та заробітних плат відповідно до рівня інфляції. «У держави є гроші на рахунках. Чому не індексуються пенсії і заробітна плата? Ми будемо вимагати, щоб скасували податок на пенсії і провели індексацію. Це означає підвищення пенсій», – заявила політик.

Лідер фракції «Батьківщина» також наголосила на необхідності скасування великого податкового навантаження на аграрну сферу. «Ми також будемо вимагати, щоб нашим фермерам повернули пільгову систему оподаткування та щоб продовжили мораторій на продаж сільськогосподарської землі», – сказала Юлія Тимошенко.

«І поки ми не побачимо прийняття цих рішень в парламенті, ми ні в яку коаліцію не підемо. Ми більше не хочемо покривати антиукраїнські угрупування, які пробилися до влади», – заявила лідер партії «Батьківщина».

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.