× Елементами гібридної війни є підрив державності зсередини України різними методами. Захоплення влади через корупцію та агентуру фейковими політиками та політсилами, саботаж, відверта співпраця з військовою окупацією, створення нестабільності, перешкоджання народній ініціативі з опору агресору, тощо

file Питання Олег Мужчіль: Ніяких «суддів» «МВС», «СБУ» в Україні зараз не існує : є лише бандити

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
06 жовт. 2016 15:05 #2129 від Вічеслав
Сергій Аміров

Зараз Україна окупована так само, як це було під час II Світової війни двома бандами : рашиською на Сході та кримінально-олігархічною в Києві. Ніяких «суддів» «МВС», «СБУ» в Україні зараз не існує : є лише бандити різного профілю – від «паханів» до «биків» та «шісток». Всі, хто співпрацює з ними – звичайні запроданці або «лохі» , хай хоч і всі з голови до ніг обвішані червоно –чорними прапорами та через слово волають «Слава Україні».
Це важливо розуміти, розгортаючи повстанський збройний спротив антинародному режиму : повстанець повинен знати, що як хтось не бив себе в груди : «я на майдані стояв» та «я в танку горів»- якщо людина визнала легітимність законів та наказів антинародного режиму державних злочинців, то ця людина стоїть по той бік барикади. На війні, яку режим разом з окупантами веде проти України та її народу, не може напівтонів : або людина на нашому боці, або - на боці ворога. Вже всі побачили, до чого призвело загравання з режимом всіх «патріотів-комбатів», «вождів», і «провідників» - ми повернулися в часи найогіднішої янучарщини, коли патріотами забиті тюрми, а деякі «націоналісти» та «революціонери» засідають разом з відкритими зрадниками та бандитами в різних «комітетах» та годуються з рук олігархії.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.