× Елементами гібридної війни є підрив державності зсередини України різними методами. Захоплення влади через корупцію та агентуру фейковими політиками та політсилами, саботаж, відверта співпраця з військовою окупацією, створення нестабільності, перешкоджання народній ініціативі з опору агресору, тощо

map-pin Питання Віденська змова - Путінський план знищення України

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
13 жовт. 2018 21:55 #2943 від Вічеслав
Юрій Тищук
13.10.2018
Деякі українці з огляду на перспективу отримання українським православ'єм автокефалії вже аж пустили слини від "патріотизму" Порошенка.
Хочу звернути увагу, що реальна політична "орієнтація" президента характеризується не гаслами та промовами, а кадровими призначеннями та результатами керівництва. А в цьому картина значною мірою протилежна його палким промовам та гаслам.
Територія окупована, і ніяких потуг щодо її звільнення не видно. "Безальтернативність" мінського договірняка як пропагувався так і пропагується і маститий відвертий українофоб Медведчук продовжує представляти Україну. Фактична здача шельфу та акваторії Азову триває. Центральні канали ТВ тотально під контролем колаборантів на кшталт Медведчука, Рабиновича, Мураєва, Пінчука. Ефективних потуг щодо поширення українського телебачення на окуповані території також не видно.
Жодного блокування економічної співпраці з РФ немає. Навіть цеукерки рошен постачаються на окуповані території.
Попри постійні диверсії (вже п'ятий військовий арсенал догорає) навіть візовий режим з державою агресором не впроваджено.
Виробництво боєприпасів розпочато аж на п'ятому році війни! А державне казене підприємство в Шостці цього профілю фактично знищується.
На керівні посади в тому числі у війська призначаються люди, що на гачку ФСБ, мають родичів та зв'язки з РФ, що ніколи не були помічені в патріотичному русі (показовий випадок Семочко).
В ув'язненні перебуває більше 8 тисяч патріотів добровольців, з іншого боку - засуджено (переважно символічно) лише 250 колаборантів.
Військовий статут в якості закону не затверджений - фактично будь-яке проведення військових операцій є поза правовим полем.
Вся порошенківська "судова реформа" звелась до того, що суддівські верхівку прирівняли за статками до кліки олігархів - щоб взагалі були далекими від розуміння проблем більшості населення.
Майнове розшарування зростає шаленими темпами. Мільйонні премії та "зарплати" керівним колам державних монополій на тлі жебрацького стану більшості населення прямо провокують ненависть до державного механізму як такого.
Порошенківська фракція до останнього захищала колаборантські положення закону про мови.
Реакція влади на будь-які антиукраїнські прояви з'являється лише після того, як стає неможливим ігнорувати гнів громадськості (кілька років роздачі угорських паспортів ні Москаль ні Порошенко "не помічали")...
Вже очевидно, що відверта шпіонсько-диверсійна діяльність московських попів ніяким чином не буде покарана - більшість із них спокійно переповзе в "оновлену" автокефальну церкву. Так само, як безкарними лишились і жуліки епохи януковича та недоторканими залишились накрадені ними статки....
Україну як грабували через офшорні механізми, так і грабують. Ротердам + як перетікав мільярдами в кишені олігархів так і тече. Гривню як знецінювали банкіри фінансово-промислових кланів так і знецінюють, множачи на "0" популястську тріпотню про "підвищення зарплат та пенсій". Купівельна спроможність населення тримається на рівні, що ніяк не стимулює виробництво, а для обраних потоки в кишеню черед дотації...
МВФ визнав Україну найбіднішою країною в Європі .... при найбагатшому в Європі президентові...
Отже в особі Порошенка маємо не стільки лідера, скільки саботажника.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
09 жовт. 2018 20:28 #2940 від Вічеслав
Олександр Ружанський
ДАВАЙТЕ ДИВИТИСЯ ПРАВДІ В ОЧІ - УКРАЇНА НАРАЗІ МАЙЖЕ ПОВНІСТЮ ЗНАХОДИТЬСЯ ПІД РОСІЙСЬКИМ УПРАВЛІННЯМ.
Скандал з першим заступником Голови Служби зовнішньої розвідки, Сергієм Семочко, 8 родичів якого, включаючи дружину, мають російське громадянство, тобто, громадянство агресора, знову змушує мене узагальнити наявну інформацію щодо зв'язків наших владних персоналій з Росією і з її терористичними угрупованнями в ОРДЛО, аби прийти до сумного висновку - Україна наразі знаходиться під жорстким російським впливом і фактичним російським управлінням.

Отже, давайте разом дивитися на ці зв'язки, які діюча влада з певним умислом приховувала в одних випадках і продовжує приховувати в інших.

Президент Порошенко. Випускник радянського кдбешного вишу. Дружина його сина, народного депутата України, Олексія Порошенко - Юлія Аліханова, є громадянкою Росії. Скрін 1.
Цей факт Петро і Олексій Порошенки весь час приховували і він став відомий лише завдяки журналістам.

Міністр закордонних справ України, Павло Клімкін. Народився і виріс в Росії. Закінчив московський ВНЗ, який знаходився під щільним контролем КДБ. Дружина Клімкіна, Марія Михайленко,теж займає відповідальну посаду у владі і є заступником керівника Головного департаменту зовнішньої політики і європейської інтеграції Адміністрації президента,

Натомість, батько Марії Михайленко - генерал-майор Юрій Михайленко, є зрадником України, проживає в окупованому Росією Севастополі, має російське громадянство і був нагороджений російською владою медаллю “За возвращение Крыма”.
Скрін 2.

Звісно, що про зраду і службу Росії тестя Павла Клімкіна ми теж дізналися не від фігурантів скандальної інформації - міністра закордонних справ і його дружини, а від незалежних блогерів. Причому, пані Марія спочатку крутила сракою і розповідала про якусь “інформаційну війну” проти її чоловіка і лише згодом була вимушена підтвердити факт зради її батька на користь Росії.

Голова Вищої ради правосуддя, Ігор Бенедисюк. Громадянин Росії. Це підтверджується його службою в 1991 - 1994 роках суддею російського військового суду. Зрозуміло, що на такій посаді можуть працювати лише громадяни Росії.

Втім, на будь-які запитання і запити щодо свого російського громадянства, пан Бенедисюк відповідає тупим мовчанням. Незрозуміло також, яким чином, у 1994 році, пан Бенедисюк цілих два місяці поєднував посаду судді 37-го військового суду Далекосхідного військового округу в Росії з посадою військового судді Київського гарнізону в Україні.
Скрін 3.

Виходить так, що Ігор Бенедисюк взагалі отримав громадянство України незаконно, бо згідно закону “Про громадянство України”, громадянами України є особи, які не перебувають у громадянстві інших держав. Але ж, про вихід з російського громадянства пан Бенедисюк ніяких документів вперто не надає.

Розумієте, що ми маємо? Керівник ключового органу в суддівській системі України є громадянином Росії! І особисто я впевнений, що формування суддівського корпусу в Україні відбувається під наглядом ФСБ.
І ось, деякі приклади.

Суддя господарського суду Київської області, Світлана Чонгова - громадянка Росії. Скрін 4. До того ж, пані Світлана постійно відвідує Крим, де працювала суддею раніше. Проте, в цьому році, Вища кваліфікаційна комісія суддів визнала Свєту такою, що відповідає посаді українського судді.

Суддя Київського апеляційного адмінсуду, колишній російський офіцер, (чи, дійсно, колишній?), Ігор Федотов.
Згідно з його ж біографією, громадянином України він став лише у 2001 році. При цьому, до 2002 року він служив у російській армії та був суддею військового суду Білогірського гарнізону Далекосхідного військового округу (м. Білогірськ Амурської області).
Скрін 5.

Тобто, знову брехня, знову незаконне отримання громадянства України (бо, до 2002 року, Ігор Федотов ще був російським військовим і однозначно громадянином Росії) і знову військовий суддя Далекосхідного гарнізону. Прям, кузня кадрів для українських судів, цей Далекосхідний гарнізон російської армії!.
Про втрату російського громадянства Федотовим ніяких реальних даних на сьогодні також не існує, що дає привід наразі теж вважати його громадянином Росії.

Йдемо далі і звертаємо увагу на взагалі пречудовий факт: суддя Верховного суду України, Валентина Симоненко, у 2015 році, тобто, після російської окупації Криму, отримала у Севастополі "индивидуальный налоговый номер РФ – ИНН № 920358519730.”
Це не зовсім російське громадянство. Проте, прямий і безпосередній зв'язок судді вищого судового органу України з країною - окупантом української території більш ніж очевидний.

Звісно, пані Валя теж взялася робити фінти дупою, аби якось її прикрити, але, її виправдальна брехня повністю спростовується наявним фактажем:
www.pravda.com.ua/columns/2018/02/6/7170732/

І, чомусь не викликає здивування, що Голова Вищої ради правосуддя України, громадянин Росії, Ігор Бенедисюк, затвердив кандидатуру російського платника податків, Валентину Симоненко, як претендента на посаду судді Верховного суду України, а Президент України, з російськими родичами, Петро Порошенко, її на цю посаду призначив.
(В принципі, російські інтереси у Петра Олексійовича прослідковуються не тільки і не виключно у сімейному плані, але це історія для іншого дослідження.)

Тепер, від українських суддів з російськими нутрощами, яких не викритих у своїй московитський сутності, ще дуже багато, перейдемо до силовиків. І тут, сбушний контррозвідник і діючий український розвідник з російськими родичами і корупційними статками, Сірьожа Семочко має повне право заявити : а я, що, самий рудий?

І дійсно. Всі кинулися обурюватися російськими паспортами родичів Семочка, які тусуються у Криму, і не згадують колишнього кримського мусора, Віталія Малікова, який, волею нашого мегапатріотичного Президента, сьогодні працює першим заступником Голови служби безпеки України, маючи бізнес в окупованому Криму і дочку, російсько-кримського адвоката, Дануу Малікову:

dossier-ua.com/?p=6668

zmiya.com.ua/page/5b1e4841a3a485cfa681ed25/2018/06/11/dochka...vnika-sbu-maye-posvidchennya-advokata-rf

Я залишу за лапками питання, як звичайний кримський мусорідло може бути першим заступником Голови СБУ і очолювати Антитерористичний центр без належного професійного фаху, проте нагадаю тут дві прекрасних історії про Віталю.

Перша - це те, що Маліков є зятем колишнього міністра внутрішніх справ України, Миколи Билоконя, який вже давно дриснув на Росію і завдяки якому Віталя свого часу очолив міліцію Севастополя.

Друга, це історія про те, як цей один з головних діючих борцунів за безпеку України, під час початку російської окупації Криму, підтримував російського ставленика на посаду мера Севастополя Чалого і будучи депутатом міськради Севастополя виступав за встановлення блокпостів у Криму проти бандерівців.

Це загальновідомі кейси пана Малікова, які легко нагуглити і я лише нагадую про їх існування.
Про незаконну приватизацію Маліковим лісової ділянки під Києвом на буду, бо тема цієї статті - російські зв'язки діючої влади в Україні, а не її очевидна корупція.

Да, ледве не забув!. Про рідну дочку у Криму Віталій Маліков теж суспільство не інформував допоки блогери - нігадяї не засвітили її в інформпросторі. Хто б міг подумати, але від цієї рідної дочки Віталя так само легко відмежувався, як і дружина Клімкіна від свого батька у Криму. Чудово, просто чудово! Тесть в Росії, бізнес і дочка в окупованому Росією Криму - чим не найкращі дані для людини на керівній посаді в службі, яка повинна боротися з російською агресією?

До речі. Кримський мусор Маліков з кримським сбушником Семочком прекрасно доповнюють один одного в СБУ. Такі собі “дуже” законспіровані Петров і Баширов - ukrainian style.

Трохи не в контексті, але хочу згадати ще одного кримського пожиттєвого мусора, В'ячеслава Аброськіна.
Після російської окупації Криму, Слава, який тоді був лише заступником начальника міського управління міліції Севастополя, рвав дупу за посаду очільника вже російської поліції цього міста. Правда, трохи безуспішно. Бо в Росії, я так розумію, його вирішили відрядити до України, де він зробив нечувано стрімку кар'єру і зараз працює вже першим заступником керівника всієї поліції України.

Згадав я Аброськіна просто для того, аби показати, скільки, виявляється, у нас було українських патріотів у силових відомствах Криму! І Семочко, і Маліков, і Аброськін… Дивно. Як же ми Крим так легко, вибачаюся, проїбали? Бо, судячи з нинішніх високих посад цих трьох силовиків, вони повинні були вщерть роздовбати московських окупантів ще на етапі підготовки окупації Криму.

Але, повернемося до головної теми статті і згадаємо ще одного колишнього сбушника, правда, не дуже відомого загалу, Сергія Тоцького, який наразі очолює безпеку державної компанії УКРЕНЕРГО.

Масштаб по посаді у Сірьоні трошки не такий, як у наведених вище осіб, але, якщо взяти до уваги, що така надважлива державна структура, як УКРЕНЕРГО, крім іншого, відповідає за безпеку всієї енергетичної системи України і згадати, хто є його батьком, виникне закономірне питання: вони там, що, зовсім йобнулися?

Хто не в курсі, повідомляю, що цей Сергій Володимирович Тоцький - синуля колишнього першого заступника Голови СБУ і керівника Антитерористичного центру СБУ, генерала Володимира Володимировича Тоцького. Того самого Тоцького, який керував операцією СБУ “Бумеранг” з розгону Майдану в лютому 2014 року і який зараз знаходиться в розшуку за підозрою у державній зраді і масових вбивствах на Майдані.

Повністю про цю зрадницьку історію і особу з корупційною складовою - Сергія Тоцького, можна прочитати у моєму ексклюзивному розслідуванні за посиланням :
enigma.ua/articles/i_shche_odna_dochka_korneta

Додам тільки, що за думкою деяких осіб, пов'язаних з СБУ, Сергій Тоцький, батько якого зараз переховується у Криму (Тут теж Крим! Куди ж без нього?) поставлений на нинішню посаду, як смотрящий за УКРЕНЕРГО від ФСБ. І я щось в цьому не сумніваюся.

І на закінчення, перейдемо до організації, яка вже давно є йобнутою повністю, взагалі і до самих дрібних мишей і тарганів, які там служать і до яких ця контора дотрахалася під чітким керівництвом йобнутого на атомарному рівні, Анатолія Матіоса.

Так, мова йде про військову прокуратуру України, в якій служать чудові, за своїми родинними зв'язками, люди.
І почнемо ми з військового прокурора Білгород-Дністровського гарнізону, колишнього слідчого Військової прокуратури сил АТО, Цупки Олександра В'ячеславовича.

Саня у нас не просто керівний посадовець української військової прокуратури, а ще й синуля діючого начальника слідчого відділу військової прокуратури ДНР, Цупки В'ячеслава Анатолійовича. Така собі оригінальна військова-прокурорська династія Цупок. Хоча, я жодним чином не сумніваюся, що Олександр В'ячеславович ніяких стосунків з В'ячеславом Анатолійовичем не підтримує, як і всі інші у подібному становищі.. Ні в якому разі! Ми можемо навіть у нього самого про це спитати. І СБУ, в якій служать герої кримської оборони, Маліков і Семочко, вам теж це підтвердить. Контррозвідка ж проблем у Сані з батьком ніяких не бачить.

Тому, треба розуміти, призначення Цупки-джуніора, з батьком на службі у проросійських сепаратистів ДНР, на керівну військово-прокурорську посаду у гарнізон ЗСУ, який знаходиться на кордоні з проросійським утворенням ПМР у Молдові, ніяких неприємних питань до Толі-Тепловізор викликати не може.
Моє розслідування за цими фактами :

enigma.ua/articles/nova_dochka_korneta_vam_spodobaetsya_shche_bilshe
Але ж, не Цупкой єдиним, цікаво живе українська військова прокуратура.
Сергій Долгополов, якого з подачі Матіоса, 6 червня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко призначив першим заступником головного військового прокурора, має взагалі унікального родича. Батько дружини Сергія Долгополова,- Тетяни Миколаївни Долгополової (в дівоцтві Токаренко), - Микола Токарненко, є діючим головою так званого військового трибуналу ДНР! Давайте ще раз, для закріплення: Тесть першого заступника військового прокурора України є відвертим державним зрадником України, одним з впливових керівників у структурі проросійських терористів ДНР іі відкритим карателем українських громадян.

Подивитися, як ця потвора, Микола Токаренко, розповідає сепарському телебаченню, як він бореться в ДНР зі “шпіонами” України можна за посиланням нижче.

supcourt-dnr.su/content/intervyu-predsedatelya-voennogo-trib...-nikolaya-tokarenko-na-telekanale-yunion

А, чи дивно, що Сергія Долгополова, родич якого є ворогом України на службі у Росії, призначає на посаду Юрій Луценко, який весілля свого сина зіграв в елітному клубі під Києвом, який належить російському громадянину, бізнесмену з Рубльовки, Олександру Орлову?

Ні, не дивно. І це не дрібниця, як хтось може подумати. Запевняю, у цих людей дрібниць не буває. І, якщо, Генеральний прокурор України гуляє з іншими представниками української влади в російському клубі, то це відповідний і однозначний сигнал: ми - свої. Такі справи.

Ця стаття, насправді, не може охопити всі приклади зв'язків української влади з російськими окупантами. Нікуди не дітися від російського громадянства мера Одеси Труханова. Громадянства, яке впритул не бачить СБУ. Можна згадати ще одного військового прокурора, Дениса Чехунова, чий двоюрідний брат, Віталій, працює віце-мером російського міста Білгород.

А можна також згадати, що командувач Об'єднаного оперативного штабу ЗСУ, генерал Наєв, до 1993 року теж був російським офіцером і служив у Далекосхідному військовому окрузі (Хм… І знову цей Далекосхідний округ…), і, що рідний брат Наєва живе у Криму ( і тут Крим!). Але, надіюся, що показати наявність залежності української влади від Кремля, через родичів і російське громадянство, і без додаткових прикладів мені більш-менш вдалося. І це не проста залежність.

Такі її масштаби, у поєднанні з трагедіями під Іловайськом і у Дебальцевому, капітулянтськими мінськими угодами, торгівлею з окупантом та іншими прикладами зради режиму Порошенка, свідчать про те, про що я написав у назві статті: Україна майже повністю і практично на всіх рівнях знаходиться під управлінням Росії.

P.S. Поки готував цю статтю спілкувався зі знайомим військовим офіцером щодо Сергія Наєва. Наші думки співпали: кандидатура Наєва на головну військову посаду в зоні проведення ООС була узгоджена з Москвою, а його брат в Криму є своєрідним заручником Росії на випадок невиконання Наєвим, або його підлеглими, домовленостей васального від Кремля режиму Порошенка зі своїм російським сюзереном.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
25 серп. 2018 22:00 #2930 від Вічеслав
Олександр Ружанський
25.08.2018
ЗАРАЗ БУДЕ ЗРАДА ЗРАДНАЯ І ВСІМ ЗРАДАМ ЗРАДА. АЛЕ, ЦЕ ПРАВДА ПРО СУТЬ ВЧОРАШНЬОГО ПАРАДНОГО ДІЙСТВА.

Можете сперечатися, можете лаятися - насрати. Бо суть речей така.

Оця армія, яка вчора віддавала честь на параді конченим уєбанам і державним злочинцям, які свідомого заганяли її в котли, армія, яка вчора тягнула на параді фейкові "Богдани", армія, яка погоджується з тим, що в кінці серпня влада згадує почестями чотирьох загиблих під Верховною радою мусорів і жодним чином не згадує про тисячі загиблих вояків під Іловайськом, оця сама армія, завтра пройде урочистим маршем перед Медведчуком, а післязавтра, перед ним і його кумом Путіним.

Скажете, цього не може бути? А хіба хтось думав навесні 2014, що зараз може бути такий шалений піздець в Україні?

Армійські командири добре навчилися тримати язики в дупах за посади, погони і лампаси. Хоча, більшість з них просто про це ніколи не забувала. Так, що станеться з цією армією,.якщо до влади прийдуть не латентні васали Кремля, а відкриті? А нічого. Чи, може, армія якось спроможна убезпечити нас від цього? Ні. Ця армія спроможна тільки на паради перед катами українського народу. В принципі, вона і є українським народом, який на все це заслуговує.

Ismail Maloev
24.08.2018
НЕЗАВИСИМОСТЬ ПО УКРАИНСКИ.
Многие люди на Земле отмечают независимость своих стран. Празднуют, радуются жизни, своему руководству, своему благосостоянию.
А вы, украинцы, действительно празднуете и радуетесь в свой День Независимости?? Вы же самая бедная и самая исчезающая нация в мире.
Вы сегодня празднуете, радуетесь, а именно вас, украинцев, ваша НЕУКРАИНСКАЯ ВЛАСТЬ, которую именно вы выбрали, даже на главную площадь страны пропускает через железные тюремные заборы и металоискатели. И то только тех, кто привык вылизывать у любой власти все возможные места. Или это не так??
Вы празднуете НЕЗАВИСИМОСТЬ от чего??? От неукраинской власти??? (или вы считаете ее украинской? Если да, то скажите сколько настоящих украинцев у власти??) Но вы от нее полностью зависимы. Это факт. И ОНА делает с вами все, что ей вздумается.
Вы празднуете НЕЗАВИСИМОСТЬ от кредитов МВФ, которые ваша власть выводит в офшоры, затягивая «петлю» на шее вам, вашим детям и внукам??? И вы думаете ваша власть это делает не по указанию своих хозяев???
Вы празднуете независимость от России??? Со смертями каждый день на Востоке?? И вы думаете что виновата Россия, а не ваша НЕУКРАИНСКАЯ власть в сговоре с Путиным???
Вы празднуете НЕЗАВИСИМОСТЬ от высочайшей цены на ГАЗ вашего собственного производства, от цен на продукты собственного производства???
Вы празднуете НЕЗАВИСИМОСТЬ от цен и подделок на лекарства, которыми вас же и уничтожает именно ваша НЕУКРАИНСКАЯ ВЛАСТЬ??
Вы празднуете независимость от ворюг в администрациях, которые воруют деньги со строительства и ремонтов административных зданий и дорог и вы спокойно на это смотрите????
Вы празднуете независимость от полицаев, которые творят беспредел, от прокуроров продажных и судей??? Вы от них независимы??? И безропотно «сопите в две ноздри»
Назовите мне причину радоваться и отмечать свой день НЕЗАВИСИМОСТИ. Вы зависимы от всего мною перечисленного и более того. Вы должны праздновать день РАБОВ и праздник рабовладельцев в лице вашей НЕУКРАИНСКОЙ власти, которую сами и выбрали. И не говорите что вы не выбирали ЭТОЙ власти. Те кто выбирал своего мессию со списка кандидатов , зная что он непроходящий, те кто не пришел на избирательный участок, еще более виновны у выборе вашей власти, которая вас же и уничтожает всеми доступными методами. Это ГЕНОЦИД украинского народа. И пока вы этого не поймете, вы будете праздновать ДЕНЬ РАБОВ. И не брызгайте словами типа «мы независимы». Ваша независимость будет лишь тогда, когда посланная БОГОМ в третий раз Тимошенко не станет Президентом. Не поймете, оставите свое рабство и детям и внукам.
А сегодняшний парад военной техники, во время войны и гибели украинцев, это не что иное как ПЕРЕДСМЕРНАЯ АГОНИЯ нынешней, неукраинской власти.
Верю что большиство украинцев уже прозрели через голод и холод, и сделают правильный выбор. Верю в будущее УКРАИНЫ.
www.facebook.com/photo.php?fbid=160377478195884&set=a.113989569501342&type=3

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
07 серп. 2018 22:43 - 07 серп. 2018 22:51 #2921 від Вічеслав
Манафорт був задіяний у президентській кампанії Порошенка , – партнер політтехнолога 07.08.2018 21:01

Колишній партнер екс-голови передвиборної кампанії Трампа Пола Манафорта – Рік Гейтс – заявив, що Манафорт допомагав президенту Петру Порошенку під час президентської кампанії 2014 року.
DMP assisted Petro Poroshenko [ Натисніть, щоб розгорнути ]
Про це повідомив телеканал NBC з судового засідання у справі Манафорта, передає Depo.ua. «Гейтс зазначив, що востаннє вони з Манафортом працювали в Україні над кампанією Опозиційного блоку перед парламентськими виборами у жовтні. Компанія також асистувала Петра Порошенка», – повідомив канал. Гейтс додав, що вони не отримали повного гонорару за свої послуги. Цю інформацію також повідомила українська журналістка Наталя Пісня, яка перебуває на засіданні у справі Манафорта. «Гейтс щойно підтвердив, що Манафорт допомагав українському [президенту] Петру Порошенку під час президентської кампанії 2014 року», – повідомила вона. Нагадаємо, 1 серпня перший свідок у справі Пола Манафорта Тед Девайн розповів, що партнер політтехнолога Річард Гейтс пропонував йому працювати на президента Петра Порошенка.
Last edit: 07 серп. 2018 22:51 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
21 квіт. 2018 14:06 #2875 від Вічеслав
ПОРОШЕНКО РЕШИЛ НАВСЕГДА ОТКАЗАТЬСЯ ОТ КРЫМА
Andriy Senchenko
Неважно, что это, – предвыборная агония, интеллектуальная недостаточность или очередной сговор с агрессором-миротворцем. Налицо факт: готовится акт государственной измены на высшем уровне. Президент Украины внес в Верховную Раду, как первоочередной, проект Закона №8297 «О внесении изменений в Закон Украины «О #гражданстве Украины»», предусматривающий лишение гражданства Украины наших граждан, проживающих на оккупированной территории Крыма и получивших оккупационный аусвайс.

Сразу должен остудить пыл ура-патриотов, ликующих и кричащих «Так им, сепарам, и надо!».

Дело в том, что Путин последовательно пытается сменить состав населения полуострова. С этой целью в #Крым уже понаехало несколько сот тысяч колонизаторов из Сибири, Дальнего Востока и других регионов России. С этой же целью разработан новый генеральный план Севастополя, призванный увеличить емкость города.

Это плохо, но не смертельно, поскольку ст. 49 Женевской конвенции 1949 года о защите гражданского населения во время войны устанавливает, в частности, что «Оккупирующее государство не должно осуществлять перемещение или депортацию части своего гражданского населения на территорию, которую оно оккупирует». Игнорирование этого требования является грубым нарушением международного права. Таким образом, наличие и численность российских колонизаторов не может служить правовым основанием для закрепления незаконно объявленного оккупантами российского статуса Крыма.

После деоккупации полуострова все эти непрошеные гости или самостоятельно, и очень быстро, уедут, или будут депортированы в строгом соответствии с международными правилами и практикой.

Конечно, проблему двух паспортов у крымчан надо решать, и механизмы таких решений должны быть выработаны уже сегодня. Но воплощение их в жизнь должно начинаться не ранее возвращения двух миллионов украинских граждан под защиту своего государства и уж точно не в период, когда они являются заложниками оккупантов.

Что же касается президентского законопроекта, то последствия лишения гражданства граждан Украины, проживающих на оккупированной территории Крыма, могут иметь трагический для нашего государства характер.

В случае лишения большого числа наших граждан, проживающих в оккупированном Крыму, украинского гражданства, единственным гражданством этих людей останется российское, но при этом законным (!!!) местом их проживания останется Крымский полуостров.

Т.е. в результате принятия этого закона большинство исторически проживающих на этой территории людей будут иметь российское гражданство, а граждан Украины там практически не будет.

В такой ситуации для всего мира в вопросе деоккупации и статуса Крыма мнение, а главное, гражданство этих людей, в отличие от мнения и гражданства колонизаторов, будет определяющим.
Таким образом Президент Украины Порошенко своими действиями создает для оккупантов правовые основания легализации российского статуса Крыма, с которыми не смогут не считаться наши западные партнеры.

Это и есть государственная измена в чистом виде.

Каждый, я подчеркиваю, каждый народный депутат, который, не дай бог, по врожденному недомыслию, за деньги или под давлением Банковой проголосует за этот законопроект, должен понимать, что лично для него дело не ограничится мусорной люстрацией. Судьба каждого из тех, кто попытается провести этот законопроект, четко описана в части первой статьи 111 Уголовного Кодекса Украины (Государственная измена) – от 12 до 15 лет лишения свободы с конфискацией имущества, и в довесок еще одна тяжкая статья 110 (Посягательство на территориальную целостность и неприкосновенность Украины).

P.S. Внесение президентом Порошенко этого законопроекта еще раз продемонстрировало, что главной характеристикой нынешней власти является агрессивное невежество, которое тем более непростительно на фоне того, что уже несколько месяцев идет широкое общественное обсуждение Концепции урегулирования вопросов гражданства, предложенной правозащитным движением «#Сила_права»: bit.ly/2hX8Sqb

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.