× Події в світі, міжнародні стосунки

file Питання Закляті вороги, які становлять загрозу життю нашому і наших потомків.

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
28 груд. 2016 17:14 - 28 груд. 2016 17:19 #2248 від Вічеслав
Volodymyr Pylypchuk
28.12.2016
Ось цей геморой, не бомж , а доктор наук, пропонує нас, українців, ліквідовувати як націю. Не лише культурно, але й ліквідовувати фізично. Виникають запитання:
-Він є расистом? - Є...
-Він є нацистом? - Є,
-Він є антиукраїнцем? - Є!
-А чим від відрізняється від Гітлєра, який поставив мету для німців знищити нації євреїв і циган? - Лише національністю. А хто за національністю Хазін? - Єврей Тобто, Хазін- расистський, нацистський, фашистський єврей. Або - єврейський нацист, фашист, расист - як кому зручніше.... Так як і Гітлєр - німецький нацист, фашист і т.д. А кому Хазін дав установку - ліквідовувати Українців? - Лише СВОЇМ! А хто в єврея Хазіна СВОЇ? - русскі, євреї по світу і євреї України! А у останніх в руках -вся державна влада України!!!!
-А тепер почекаємо реакції єврейських організацій - України, раші, Європи, США, Ізраїлю... і влади України!
-Якщо згадані єврейські організації публічно засудять мізантропську, расистську, садистську, нацистську, антиукраїнську позицію цього ушльопка - то такі організації вважатимемо не ворожими до України і Українців!
- А ті єврейські організації України, раші, Європи, США які підтримають позицію Хазіна мовчазною згодою, або й публічно, через ЗМІ - то мають нам, патріотам України і українцям вважатися заклятими ворогами, що бажають нам і нашій державі смерті. Він них йтиме реальна загроза нашому життю!!! Життю наших сімей, наших батьків, наших дітей і онуків. Вони мають вважатися такими же ворогами, як і рашисти. І з ними слід розпочинати непримеренну боротьбу, як і з "русскім міром"...
-Діяльність нинішньої влади України поки-що повністю відповідає установкам Хазіна!

28.12.16 13:03
"Україну розділити. Кілька мільйонів тих, кого не можна виправити, потрібно ліквідувати
або вигнати. Українську мову заборонити", - російський економіст і публіцист Хазін. ВIДЕО

Територію України необхідно розділити на три частини, а не лояльних до російської агресії українців ліквідувати або виселити.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, саме такі дії РФ в Україні назвав доцільними російський економіст і публіцист Михайло Хазін.

"Якщо ми хочемо зберегти Україну цілою, але лояльною до Росії, то тоді потрібно повертати Донбас зі зміною керівництва в Києві. Далі ситуація банальна. Починається контрпропаганда. Населення насправді не в захваті там. Так, там є, грубо кажучи, кілька мільйонів тих, яких не можна виправити, але їх треба частково ліквідувати, а частково вигнати. Інший варіант: потрібно цю територію розчленувати ... Новоросія повинна увійти в Росію областями. З повною денацифікацією, деукраїнізацією. З повною забороною українського шрифту, текстів, передач українською мовою, викладання українською. Коротше кажучи, повністю. Київ і північна частина України - повинні стати аграрною державою ... без армії і промисловості ... западенці - чотири і п'ять областей, їх потрібно віддати Польщі", - сказав Хазін.

storage2.censor.net.ua/video/3/281216_haz.mp4
Last edit: 28 груд. 2016 17:19 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.