× Питання, що попали в поле зору та вимагають контролю з боку громади за їх вирішенням

file Питання Визнали невинуватим колишнього керуючого санацією “Сумихімпрома”

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
08 бер. 2018 11:17 #2829 від Вічеслав
Визнали невинуватим колишнього керуючого санацією “Сумихімпрома”

Колишнього керуючого санацією «Сумихімпрома» визнали невинуватим. Ігоря Лазаковича, якому інкримінували розтрату 93-х мільйонів гривень – на закупівлі товарів за завищеними цінами та замовленні непотрібних виробництву юридичних послуг, сьогодні виправдали.
Суддя Зарічного районного суду м.Суми Євген Янголь постановив: « Визнати невинуватим Лазаковича Ігоря Васильовича у пред’явлених йому обвинуваченнях та виправдати у зв’язку з не доведенням того, що в його діяннях є склад кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364 Кримінального Кодексу України в редакції, що діяла на момент вчинення злочину, та ч.2 ст.364 КК України в редакції на 01.05.2016р».
« Суд розставив всі крапки над «і». «Сумихімпром» і керівництво підприємства ніколи не йшло у розріз із законом. Ми всі і всі це чули, що все було зроблено у рамках закону. І я радий, що це сталося», – каже екс-керуючий санацією ПАТ “Сумихімпром” Ігор Лазакович.

« Прокуратура категорично не погоджується з таким рішенням суду. Ми вважаємо, що було достатньо зібрано доказів того, що особа зловживала своїм службовим становищем. Відтак ми готуємо апеляційну скаргу на рішення першої інстанції»

Нагадаємо, підозру про розтрату 93-х мільйонів гривень Ігорю Лазаковичу вручили наприкінці 2016-го року. У жовтні 2017-го Господарський суд Сумської області звільнив чоловіка з посади керуючого санацією «Сумихімпрому» і продовжив термін санації – до 4 квітня цього року. За інформацією Фонду держмайна, «Сумихімпром» – у переліку підприємств, що готують до приватизації у 2018-2020 роках. Ігор Лазакович керував підприємством понад 5 років. Зараз у ПАТ «Сумихімпром» інший керуючий санацією – Дмитро Нікітін – який на цьому підприємстві працював директором з економіки та фінансів.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.