× Питання, що попали в поле зору та вимагають контролю з боку громади за їх вирішенням

file Питання керівника апарату ВР Слишинський перешкоджає діяльності нардепів

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
24 лют. 2016 18:21 #1873 від Вічеслав
Нотуємо. Чи зможе Народний Депутат домогтися звільнення чиновника та притягти його до відповідальності за перешкоджання депутатській діяльності? Чи тільки бла-бла-бла?

Oksana Syroyid
24.02.2016
‪#‎прозорий‬ парламент
Вчора виявилося, що Верховна Рада – це «режимний об’єкт», так мені повідомив т.в.о. керівника апарату ВРУ... А я думала, що це - представницький орган українського народу.
До мене на зустріч прийшла група правозахисників. До будинку їх не впустили, мотивуючи це тим, що «віце-спікер на обіді, не положено». Правозахисники та мої помічники провели зустріч в кафе поблизу Верховної Ради. А я тим часом намагалася з'ясувати чого ж це раптом стало "не положено".
За словами т.в.о. керівника апарату ВРУ, є таємна (!) інструкція, яка зберігається у першому відділі (це відділ безпеки) про режим допуску ЛЮДЕЙ до Верховної Ради. А я про це не відаю бо темнота -"мабуть, ніколи не працювали на режимному об'єкті".
Мовчу про те, що інструція про порядок доступу людей, яка має обмежений доступ, - це нісенітниця за визначенням. Будь-яка людина має знати, яким чином вона може послухати пленарне засідання чи потрапити до депутата, а кожен депутат має знати, що він повинен зробити, щоб забезпечити людині доступ. Інструкцію шукали довго. Зрештою прийшов чоловік з першого відділу і приніс документ, в якому написано, що заступник голови ВРУ має право давати замовлення на вхід в адмін будинки без обмежень з 9.00 до 22.00. Жодної згадки про обід...
З цього роблю висновок, що т.в.о. керівника апарату ВР Слишинський В. І. свідомо перешкоджає діяльності народних депутатів. При чому депутати терплять таке свавілля від особи, чиї повноваження є неконституційними, бо керівника апарату ВРУ так само як і т.в.о керівника має призначати Верховна Рада, а не Голова ВРУ. А з цього прикладу зрозуміло, чому так має бути. Тож звернулася до Голови ВРУ з порадою звільнити цю людину і не порушувати Конституцію, а внести кандидатуру керівника апарату ВРУ до зали парламенту.
До слова, на цьому "режимному об'єкті" я з 1996 року. Але ані "злочинна влада", ані її "бета-версії" за 20 років не додумувалися до геніальних рішень нинішніх борців за "прозорий парламент".

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.