file Питання ПІДТРИМАЙ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ОБОРОНУ СУМЩИНИ!

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
03 вер. 2018 17:50 #2934 від Вічеслав
Oleg Kornienko
1 вересня 2018
ПІДТРИМАЙ ТЕРИТОРІАЛЬНУ ОБОРОНУ СУМЩИНИ!

Шановні побратими, друзі, знайомі та незнайомі люди! З початку російсько-української війни питання захисту України від ворожої агресії було і є найактуальнішим. Сумська область в цілому та місто Суми зокрема, з огляду на їх прикордонне становище, з весни 2014 року перебувають перед реальною загрозою. У цей важкий час, коли основні зусилля ЗСУ прикуті до Східного фронту, важливу роль в забезпеченні обороноздатності прикордонних територій відіграють підрозділи територіальної оборони, що створюються місцевими військовими комісаріатами. Військове командування звернулося до сумської громадськості з проханням посприяти у створенні таких підрозділів. Це питання є вкрай актуальним, оскільки невдовзі мають відбутися масштабні навчання тероборони.
Як і в 2014 році, я закликаю вас зголошуватися до окремого підрозділу ТрО, що створюється з числа сумських активістів! Прошу звертатися до мене особисто через приватні повідомлення або за телефоном 099 628 07 24. Обіцяю зробити все можливе, щоб ці навчання були плідними й ефективними, щоб ви реально відчули підтримку побратимів по зброї!
Дехто дозволяє собі легковажно пашталакати, що, мовляв, коли прийде ворог, я подамся у партизани… Оговтайтесь! Без відповідної підготовки, забезпечення та завчасних організаційних заходів подібний віртуальний «героїзм» закінчаться ходінням під себе в темному кутку! Пам’ятай! Коли впаде останній український солдат, Путін прийде по тебе! Але останній український солдат на сході Сумщини – це ти сам! І захист свого міста, району та області, а, зрештою – ВЛАСНОЇ РОДИНИ, це справа кожного.
Докладніше за телефоном: 099 628 07 24.
Прошу поширити дану інформацію.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.