file Питання Політичні розклади очима Загорулька.

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
16 груд. 2016 16:09 - 16 груд. 2016 16:10 #2228 від Вічеслав
Степан Загорулько
16.12.2016

Буду радий бачити вас у списку френдів! Робіть репост, це важливо!
Мене звати Степан Загорулько. Я – той кого ви так давно чекали, той хто буде писати те що думає замість вас. Одразу роблю наголос на те, що у мене немає вподобань когось з провладних, чи опозиційних хлопчиків, для мене всі вони одне й те саме. Нижче розповім чому, можливо ВИ – фейсбук суспільство нарешті відкриєте очі та припините лизати зад цим людям. Погнали))
Оповідання перше. «З однієї колоди, але різної масті!»
Чирва – це провладні сили, які очолює туз Лисенко! Чому чирва? Йуляяя, Йуляяя.
Піка – це шось типу опозиції на чолі з Мінаєвим, теж тузем. Чому піка? Льора Сумський – вор у законі. Паралелі проводьте самі, ви ж дорослі люди.
Трефа – це народ. Наш тупий народ! Вони козир, доречі, але самі про це не здогадуються вже десятки років. Детальніше за кожну масть під час найепічнійшої битви за місто Суми, за право деребанити його по шматках.
Дійові особи : народ, влада, типу опозиція, журналюги.
Козир трефа! Трефовий туз – то народ. Чого трефа? Того шо хрест поставили на ньому давно! Многострадальний, тупий народ. Кожний раз продає себе як та курва за пакєт гречки, чи за 200 гривень. Народ любить вухами. Лакатари у народа великі, тому наші кандидати навіть не паряться з обіцянками-цяцянками, просто кажуть одне й те саме : зарплати, стипендії, пенсії вгору, недоторканість, корупція вниз, лавки біля під’їзду покрасим, дорогу залатаємо, фонарь вкрутим. Народ робить свій вибір, але нічого не відбувається і народ сідає на попу рівно і мовчить. Такий в нас народ…
Чирва. Нарешті чирвові прийшли до корита. Лисенко – капітан лінейка, чи ще якось. Особисто мені він схожий на гноміка, бо губки бантіком. Доречі лише дві людини в країні мають неперевершену заточ, коли їм задають провокаційні питання – це наш презік і наш мер. Таку міну ще потрібно вміти корчити.
Войтенко – король червоно-сердешних. Король, який згідно з декларацією «гол как сокол». Живе лише на зарплату, жарить по-бистрому хвойд у кабінетах, та їздить на Infiniti FX 30D. Людина, яка відкрито ,під час таємної бесіди з валєтом власноручно узгодила тариф, шоб ви їздили за три гривні курва в гробах на колесах. Так-так, ви це знаєте і він досі при владі, бо ми тупі, а він умний.
Салатенко – це реально валєт. Валєт, яких мало на цьому світі. Взагалі не маю уявлення, як його кандидатуру висунули на сєкрєтаря. Це нонсенс! Ті хто мав з ним розмову у повсякденному житті знають за шо я кажу. Ця карта бита, тому за Салата більше писать не буду) Валєт всё…
Піка (Черная масть неистребима, как вши в бараке). Мінаєв – це не тільки наш мер фейсбуку, кошатнік і кінокрітік, але і кандидат на наступні вибори мера в Сумах. Витримавши паузу і дочекавшись як влада сама себе загонить в капкан і отримає зневагу народу через високі тарифи і невиконані обіцянки-цяцянки, хоче стати новим месією. Пікові мають теж свою команду, де король – це Жук, а валєт – Соколов (ізвєстний правозахисник).
Жук – кум Льори Сумського (вор у законі хрестив його доньку). Люди, хто ввідав за нього свій голос, чи ви дурні? Маючи духовні звя’зки з діючим кримінальним авторитетом людина не може бути депутатом, чи взагалі кимось при владі! Це нонсенс! Але у нас у місті, та й загалом у всій країні це норма, бо народ тупий. Саме при цьому королі деребанилися землі так масштабно, як ніколи раніше. Окремим питанням винесу стиль його повсякденного життя. Аморал, який в нормальній країні просто не вижив би , а в нас йому збс, бо ми тупі, а він умний.
Соколов (він же Канабіс) – валєт того всього гуртка пікових. У мережі відомий як «Ізвєстний правозахисник» , який курва їздить на машині пана мера (Porsche Panamera). Корєш короля Жука. У трьох (Мінаєв,Жук,Соколов) методично, але дуже палівно душать тих червоно-сердешних хлопців. Кожен як би виступає сам за себе, але чітко видно шо разом не дають життя сосєднєй масті.
Серед всього того кодла мають своє місце і шістки. Насамперед це сумські журналюги, яких годують ти, чі інші фігуранти нашої колоди. За шісток розповім згодом. Залишаю вас на самоті, щоб ви ще раз подумали, перш ніж наступного разу писати хвалєбні оди і сратися між собою, відстоюючи гідність свого фаворита-політика. До наступної зустрічі.
Last edit: 16 груд. 2016 16:10 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.