× "Якби ж ти знав, як хочеться жити!!!!…. як хочеться жити…"

file Питання Какурін Сергій

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
23 бер. 2014 09:21 #825 від Вічеслав
Какурін Сергій був створений Вічеслав
У Сімферополі попрощались із загиблим українським воїном
22 березня 2014, 13:09
Окупація Криму

Прощання з українським військовослужбовцем, прапорщиком Сергієм Какуріним, який загинув від рук російських окупантів під час штурму фотограмметричного центру, та прибулим із Волгоградської області РФ "самооборонцем" Русланом Казаковим, відбулося в будинку офіцерів у Сімферополі.
Віддати шану українському прапорщику прийшли чимало колег і громадян, які засуджують окупацію Криму. У Сергія Какуріна залишилася вагітна дружина, 4 річний син та мати.
Тут же прощалися і з російським козаком. Його тіло відправлять на батьківщину у Волгоградську область, а українського прапорщика поховають на сімферопольському кладовищі. Обидва загиблих, за версією прокуратури Криму, були вбиті снайпером 18 березня під час захоплення російськими військовими та представниками «самооборони Криму» фотограмметричного центру у Сімферополі. Також, під час штурму ще двоє українських військових отримали вогнепальні поранення та травми.
Михайло Шеремет, голова "самооборони Криму": "Безусловно, максимально какая возможно будет помощь оказана всем семьям. Она уже сейчас оказана и будет и дальше оказываться и в дальнейшем. Будут поддерживаться семьи".
Сергій Шаров, заступник командира частини А-3674-13: "Нами организована всесторонняя помощь семье погибшего, есть расчетные счета. У родителей и родственников спрашивали – надходит помощь с разных куточков мира. Есть канадская диаспора туда перечисляет, есть граждане РФ, наши, конечно. Минобороны выделило все пособия".

фото sobytiya.info
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.