× "Якби ж ти знав, як хочеться жити!!!!…. як хочеться жити…"

file Питання На Майдані загинуло близько 780 людей, — волонтери-медики

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
24 груд. 2015 00:37 #1697 від Вічеслав
На Майдані загинуло близько 780 людей, — волонтери-медики
10 квітня 2014

В організації волонтерів-медиків Майдану стверджують, що кількість загиблих під час протистоянь на Майдані досягає 780 осіб.

"Наскільки нам відомо, 780 людей загинули. В це число входить близько 300 осіб, які пропали з лікарень (БСП, інших медустанов), їх вивезли і спалили в крематоріях. За цим людям звертаються, шукають, але не можуть знайти...У Будинку профспілок (на 4-8 поверхах) були близько 200 поранених, які не могли самостійно пересуватися, не могли бачити, з черепно-мозковими травмами - вони заживо згоріли. Звідти трупи вивозили в невідомому напрямку мікроавтобуси VW чорного кольору без номерів", - заявила волонтер-медик Анастасія Поліщук на брифінгу в четвер у Києві.

За словами медика, ще близько 20 осіб в числі загиблих - співробітники міліції, "Беркуту" та інших спецпідрозділів.

"Решта людей - це "Небесна сотня", яку всі знають і люди, яких знаходили за територією Майдану - в лісах, за містом - багато з них ідентифіковані міліцією не як "майданівці", - повідомила вона.

Поліщук розповіла, що більша частина загиблих пройшло через руки волонтерів-медиків, і в озвучених цифрах вони не сумніваються. В організації волонтерів-медиків Майдану переконані, що влада навмисно приховує справжню кількість загиблих.

Нагадаємо, в міністерстві охорони здоров’я повідомили, що кількість жертв масових заворушень зросла до 105-ти .

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.