file Питання А.Гриценко - є такий козачок у режиму.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
11 бер. 2018 17:46 #2833 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі А.Гриценко - є такий козачок у режиму.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
03 бер. 2018 22:07 - 03 бер. 2018 22:09 #2819 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі А.Гриценко - є такий козачок у режиму.
Скільки військового майна продав міністр Анатолій Гриценко
22-Лют-18
За правління яких міністрів знищили найбільше озброєнь Української Армії (2005-2014 рр.)

За даними Генеральної прокуратури України, у період з 2005-го по 2014 рік з України були продані 832 танка, 232 вертольота, 202 літака, 714 БМП і БТР, 4930 автомобілів, 28 555 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, 1 млн 824 тис. одиниць стрілецької зброї, і боєприпасів на 560 млн грн.

Ще більше військового майна було продані ще до 2005 р., однак, за даними Генеральної прокуратури, документи про це знищені чи втрачені.

Через продаж сотень танків, БМП і БТР, ЗРК, літаків тощо, обороноздатності державі було завдано значної шкоди, поставлено під питання оборонні можливості країни.

Розбазарювали військове майно практично всі міністри оброни. Особливо енергійно ставленик Медведчука і екс-депутат від Блоку Юлії Тимошенко, російський громадянин Павло Лебедєв (міністр з 2012 по 2014 рік), який спланував зведення Збройних Сил України до чисельності в 50 тисяч особового складу, тобто до такого рівня, коли задачі з захисту території країни було б просто фізично не можливо виконати.

Але лише Анатолію Гриценку, який перебував на посаді міністра оборони України з 4 лютого 2005 р. по 18 грудня 2007 р., вдалося зберегтися в політиці.

За даними Генеральної прокуратури України, за весь час перебування на посаді міністра оборони Анатолія Гриценка, було, зокрема, продано 200 танків, 14 вертольотів, 8 літаків, 145 БТР і БМП, 348 автомобілів, 16 564 одиниць ракетно-артилерійського озброєння (тобто більше половини, проданої за 2005-2014 р.), 461 тисяча одиниць стрілецького озброєння та 140 мільйонів одиниць різних боєпрпасів. За всю цю техніку і боєприпаси держава одержала лише 1,3 млрд гривень.

З 22 вересня 2006 р. по 20 серпня 2007 р. існувала заборона на реалізацію «надлишкового» військового майна, скасування якої підтримував Гриценко.

За даними народного депутата України, секретаря Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Івана Вінника, за часи очолювання міністерства оборони Анатолієм Гриценком було продано за кордон новітні зенітно-ракетні комплекси С-300 за ціною 2,5 мільйона доларів кожен. За його даними, "у лютому 2007 року Державне підприємство "Укроборонсервіс" і Міністерство оборони уклали договір комісії про відчуження і реалізацію військового майна (ЗРК С-300-ПС) на внутрішньому ринку. Надалі, як стверджує секретар Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, ДП “Укроборонсервіс” за договорами про надання послуг, які, ймовірно, були фіктивними, передало придбані складові ЗРК С-300 ПС на ремонтні підприємства для технічного обслуговування і профілактики. А вже в березні 2007 року посадовці ДП “Укроборонсервіс” і Міністерства оборони Республіки Казахстан уклали контракт на поставку ЗРК С-300 ПС на загальну суму 23,6 мільйона доларів, що значно перевищує суму, яку одержало наше Міноборони від першого продажу цього військового майна на внутрішньому ринку".

Система з декількох ЗРС дає змогу створити угруповання ППО, здатне забезпечити оборону об’єктів на території площею десятки тисяч квадратних кілометрів. Таким чином, за даними Івана Вінника, Анатолій Гриценко продав цю систему в десятки разів дешевше від її ринкової ціни. Крім того, нібито 2 літаки і 2 вертольоти за часів перебування на посаді Анатолія Гриценка були передані на безоплатній основі.
На момент початку агресії Росії проти Українив в Україні не було достатньо справної зброї й техніки, насамперед літаків і вертольотів, а також танків, БТР, БМП, які є вагомою складовою частиною озброєння Сухопутних військ.

Крім того, велика кількість зброї та боєприпасів, зокрема стрілецької зброї та переносних зенітно-ракетних комплексів, були знищені за часів перебування на посаді міністра Гриценка в рамках програм роззброєння, фінансованих НАТО, які він підтримував.

У відповідь на ці звинувачення Анатолій Гриценко не заперечує, що санкціонував продажі «надлишкового майна», але стверджує, що «Україні бракує не кількості техніки, а якості управління». Хоча навряд чи це може стосуватися дефіцитних для України комплексів ППО, літаків, вертольотів, танків та ракетних і артилереійських озброєнь, на тлі того, що Україна на початку війни мусила використовувати старі, нашвидкоруч відновлені зразки озброєнь.

Водночас, справді, тривалий час однією зі статей наповнення держбюджету Міноборони був так званий спецфонд. Він наповнювався за рахунок коштів, які військове відомство заробляло, здійснюючи власну господарську діяльність, у тому числі й за рахунок розпродажу "зайвого" військового майна, наприклад, бойової техніки. Такий механізм фінансування заохочував обвальний розпродаж майна.

За словами Гриценка, механізм ухвалення рішення про продаж техніки в часи його перебування на посаді був такий: «Генеральний штаб - головний орган військового управління - відповідно до загроз, які постають, визначає, скільки техніки йому потрібно в бойовому складі, скільки в резерві та яка техніка надлишкова. Цей перелік, який склав Генштаб, вносять на Кабмін, погоджують із профільними міністерствами та затверджують на засіданні уряду, а далі продаж здійснюється через спеціальні державні підприємства» ( www.expres.ua/…/188374-skilky-zh-pocupyv-posadi-mini… ).

Однак, як бачимо, вказаний Гриценком порядок продажу озброєнь передбачає значний вплив Міністерства оборони на етапі рішення Генерального штабу, узгодження переліку із самим Міністерством оборони, впливу Міноборони на керівництво державних підприємств, які безпосередньо здійснювали продаж озброєнь.

Не вдалося знайти публічних виступів Анатолія Гриценка під час його перебування на посаді міністра проти існуючого на той час порядку продажу озброєнь, який дозволяв існування корупційних ризиків для держави через втрати на різниці між балансовою і реальною власністю продажу військового майна.

Крім того, за даними волонтера Юрія Бірюкова, за час перебування Анатолія Гриценка на посаді міністра було відчужено від держави на безоплатній основі 167 військових містечок, 4931 будівлю і споруду, та 15 тисяч гектарів землі.

Станом на цей час Генеральна прокуратура повернула у державну власність низку майнових об’єктів, відчужених за часів перебування на посаді міністра оборони Анатолія Гриценка, зокрема комплекс військового шпиталю у Дніпрі та тисячі гектарів землі.

Якщо корупційність дій Анатолія Гриценка при продажеві військового майна досі недоведена судом, то більш очевидною є неправильна оцінка ним на посаді міністра військових ризиків для держави та їхнє ігнорування.
Для прикладу, у липні 2008 року, за місяць до агресії Росії проти Грузії, Анатолій Гриценко, який тоді був на посаді голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки й оборони, виступив проти проведення віськового параду в Києві, мотивуючи це тим, в України «немає критичної маси нової техніки, яку потрібно показати, немає зовнішньої військової загрози, коли потрібно продемонструвати свої військові м’язи».
Що стосується інших екс-міністрів оборони, то хоча вони, на відміну від Гриценка, і не демонструють політичних амбіцій, але це не повинно позбавляти їх відповідальності.

Олександр ПАЛІЙ
Долучення:
Last edit: 03 бер. 2018 22:09 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
11 бер. 2016 18:20 #1957 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі А.Гриценко - є такий козачок у режиму.
Гриценко прокоментував своє вінчання у церкві Московського патріархату

Анатолій Гриценко. Фото: Миколи Тиса/ZIK
Політик, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко вважає аморальними і безпідставними звинувачення у непатріотизмі через його вінчання у церкві Московського патріархату, а осіб, які висловлюють такі звинувачення, «людьми без Христа».

Про це 10 березня А.Гриценко повідомив на прес-конференції у Львові, відповідаючи на запитання журналістів.

«Відверто. Я не думав, що у Львові, у місті, яке за багатьма показниками найбільш наближене до Європи, постане питання – хто до якої церкви ходить. Все таки ми в Європу рухаємося, а не назад до більшовизму. У Європі людина, її права і свободи – це головне для держави», – зазначив Гриценко.

Він також пояснив: «Ми з дружиною – Юлією Мостовою, повінчалися в Українській православній церкві, у якій були хрещені і ми, і наші батьки, і діти. Ми не поїхали хреститися до Російської православної церкви, а пішли до Української православної церкви, прихожанами якої є мільйони українських громадян, у тому числі ті, які загинули на Майдані, які зараз на фронті. Я вважаю, треба поважати вибір людини. Ми до церкви йдемо для спілкування з Богом. Це наш вибір. Вважаю, не може бути поділ на правильні чи неправильні церкви.

Моя і дружини позиція щодо ієрарха РПЦ Кирила Гундяєва до його вояжів, до його прокремлівської позиції відома, висловлена публічно і неодноразово, так само як відома позиція щодо ворога Путіна, щодо рішучої відсічі російській агресії. Тому ті, хто у соцмережах звинувачують мене і дружину у підтримці Путіна, підтримці ворога – ці люди самі без Христа».

Гриценко наголосив, що вважає звинувачення на його адресу аморальними і безпідставними.

«Ще у перший тиждень війни мій син був захоплений у російський полон. Його там допитували, били, запихали пістолет до рота, інсценували розстріли, вимагали показів проти батька-депутата, проти Майдану. Він вистояв. Після цього пішов написав заяву у військкомат, не ховався. Рік прослужив на Сході. Він теж хрещений у цій церкві.

Тому звинувачення у непатріотизмі, я вважаю, абсолютно аморальні і безпідставні.

Звинувачувати у непатріотизмі Юлію Мостову – головного редактора «Дзеркала тижня» – тижневика, який ненавидять у Кремлі, бо він дає правду і про Путіна, і про його агресію – я вважаю, так само аморально», – додав політик.

«Від того, що Папа Римський фактично пішов на поводу у Кирила і на Кубі підписав, як на мене, абсолютно ганебний документ, де принизив Україну, де спрацював на Путіна – це не повинно відвернути прихожан Греко-католицької церкви ходити до неї», – зазначив Гриценко.

Він також розповів про свій досвід спілкування з ієрархами християнських церков України у період 1997 – 2007 років, коли був співголовою постійно діючого круглого столу «Влада і релігія», а згодом – міністром оборони.

«Впевний, що ніхто з них не кинув би таких звинувачень ні на мою адресу, ні на адресу дружини»,- заявив Гриценко.

«Я особисто дуже шаную таку постать світового масштабу як Любомир Гузар. Саме до нього ми звернулися за благословенням, коли вирішили одружитися з Юлією Мостовою 13 років тому. Але у цій же Греко-католицькій церкві є різні люди – кардинал Гузар, а є Прем’єр Яценюк. Людину треба оцінювати і поважати», – додав він.

Як повідомлялося, український політик, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко повінчався зі своєю дружиною, яка є головним редактором видання «Дзеркало тижня» Юлією Мостовою. Церемонія вінчання відбулася 6 березня у церкві Московського патріархату. Читайте більше тут: zik.ua/news/2016/03/10/grytsenko_nazvav_amoralnymy_zvynuvach...nepatriotyzmi_cherez_vinchannya_v_679650

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
19 лют. 2014 20:38 #340 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі А.Гриценко - є такий козачок у режиму.
Гриценко призвал Раду Майдана незамедлительно отреагировать на антитеррористическую операцию СБУ
19 февраля в 17:48

По словам политика, атака силовиков может начаться в любое время, и участники Рады Майдана должны быть к этому готовы.

Анатолий Гриценко
styknews.info

Лидер партии "Гражданская позиция" Анатолий Гриценко призывает Раду Майдана незамедлительно собраться и принять ответственное решение в связи с объявленной СБУ антитеррористической операцией в стране.

Данное обращение политик опубликовал в своем блоге:

"Немедленно созвать Раду Майдана - и объявить решение!

Это не предложение - это уже мое требование! Как гражданина, участника Майдана и человека, который понимает, что такое ОТВЕТСТВЕННОСТЬ.

Янукович свое решение уже принял - в Украине разворачивается широкомасштабная "антитеррористическая операция", в которой будут задействованы все силовые структуры, в т.ч. части и подразделения Вооруженных Сил.

Атака на Майдан и Майданы может начаться в любое время. Через три, два часа, через час...

Надо немедленно созвать Раду Майдана (единственный его легитимный орган), провести ее заседание прямо на Майдане (в Консерватории или Главпочтампте) - и немедленно со сцены объявить принятое решение.

И, чтобы на сцене стояли и могли сказать слово все, без исключения, члены Рады Майдана - как залог того, что Майдан принятое решение выполнит.

Стоять - так стоять вместе! Переговоры о мире - так переговоры и директивы Майдана на них. Другое решение - так другое, примите его немедленно - и объявите людям на Майдане.

Именно Рада Майдана приняла решение о вчерашнем "мирном наступлении", причем, как нам сказали, тогда проголосовали единогласно - поэтому так же, желательно единогласно, надо принимать решение и сейчас.

Потому что самое худшее, что может случиться - когда Майдан останется в кольце тысяч беркутят и других войск в одиночестве, без четко определенной цели, без трех лидеров оппозиции, без оперативного управления и координации действий, когда людьми будут руководить ведущий со сцены и святые отцы...

Уважаемые члены Рады Майдана, собирайтесь и принимайте решение немедленно! Время идет на часы, если не на минуты...". По материалам: ZN.UA

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
16 лют. 2014 18:57 - 16 лют. 2014 21:45 #284 від Вічеслав
А.Гриценко - є такий козачок у режиму. був створений Вічеслав
Анатолій Гриценко


Український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань нацбезпеки і оборони (2007-2012), голова Підкомітету з протидії відмиванню брудних коштів (з 2012), лідер партії "Громадянська позиція". Полковник запасу.
ПЛАН ДІЙ МАЙДАНУ НА НАСТУПНИХ ДВА ТИЖНІ
16 лютого 2014, 14:10
Вступна частина

1 грудня минулого року троє опозиційних лідерів взялися керувати Майданом, представляти інтереси Майдану, вести Майдан до перемоги, врешті – вони пообіцяли захистити людей на Майдані та покарати усіх винних, хто нищив Майдан. Минуло 78 днів – ні особливих перемог, ні тим більше захисту...

78 днів троє лідерів приймали всі управлінські рішення, створювали усілякі штаби, ради, президії, інші органи й структури, призначали в них людей, давали їм вказівки, як діяти, визначали стратегію і тактику для депутатів у парламенті, вирішували, хто має право звертатися до Майдану зі сцени, а хто ні, виробляли й час від часу оголошували на Майдані різні плани дій – Майдан усе те слухав і виконував, навіть коли плани були хибними, тим не менше Майдан трьом лідерам довірився, а відтак старанно і в повному обсязі виконував усе, що вони пропонували зі сцени... Троє лідерів чи не щодня закликали Майдан до революції й повалення режиму, але коли Майдан почав діяти рішуче, двоє вождів одразу ж обізвали людей на Грушевського "провокаторами" – і дотепер за це не вибачилися...

78 днів троє лідерів від імені Майдану постійно проводили переговори з представниками іноземних держав і міжнародних організацій – Майдан їх підтримував, вислуховував звіти про численні зустрічі й поїздки, терпляче чекав багатократно обіцяних зі сцени санкцій та інших рішучих дій на підтримку України – не дочекався...

78 днів троє лідерів були в постійному контакті та діалозі з владою, на всіх рівнях, включно з Януковичем особисто, і на Банковій, і в Межигір'ї, і за формальним столом переговорів, і в неформальному спілкуванні, і всі разом, і кожен поодинці, і з відома Майдану, і самочинно – Майдан своїми діями спонукав Януковича до переговорів і терпляче чекав, коли ж троє лідерів відстоять інтереси і вимоги Майдану – не дочекався...

Висновки

Майдан і люди на Майдані, в т.ч. народні депутати від опозиції, виявилися набагато чеснішими, активнішими, послідовнішими й відповідальнішими – ніж ті, хто взялися Майданом керувати.

Майдан продемонстрував країні і всьому світу небачену раніше силу й енергію мільйонів людей – силу правди, силу переконань, силу життєвих цінностей, силу людської гідності, силу духу і боротьби – заряджені цією неймовірною силою й енергією троє лідерів опозиції мали би діяти активно, рішуче, узгоджено й відповідально – цього не сталося...

За ці 78 днів троє партійних лідерів завинили перед Майданом і заборгували Майдану – настав час їхні борги Майдану повертати!

План дій

1) На нинішньому складному етапі вважаю недоцільним і навіть шкідливим вносити зміни в систему управління Майданом – треба дати трьом лідерам шанс і можливість досягти того, що вони пообіцяли зі сцени Майдану: зміна Конституції, формування в Раді нової більшості, призначення нового Уряду та інші зміни, під які, вони нас запевняли, в парламенті є необхідні голоси – у тижневий термін.

2) Якщо троє лідерів оголошують необхідним для виконання цих завдань здійснити "мирний наступ Майдану" у вівторок, 18 лютого, коли збереться на засідання Верховна Рада, то я підтримую проведення такої акції.

АЛЕ – З ТРЬОМА ПРИНЦИПОВИМИ УТОЧНЕННЯМИ!

Перше – за рішенням трьох лідерів, у "мирний наступ Майдану" 18 лютого підуть не люди з Майдану, а дивізія (15000+) депутатів усіх рівнів (область, район, місто, село, селище), які представляють їхні політичні партії – Батьківщину (в т.ч. Фронт Змін), УДАР і Свободу. Звезти цих людей до Києва під стіни ВР так само було неодноразово обіцяно зі сцени Майдану – і зараз саме час віддати Майдану той партійний борг.

Друге – за рішенням трьох лідерів, у "мирному наступі Майдану" 18 лютого беруть участь ще шість дивізій: 40000+ партійців-киян від Батьківщини, УДАРу і Свободи та 50000+ членів їхніх партій із близьких до Києва областей (Київська, Чернігівська, Житомирська, Черкаська...) – і цей партійний борг саме час віддати Майдану.

Третє – за рішенням трьох лідерів, 170 народних депутатів від опозиції, разом із кількома тисячами своїх штатних і позаштатних помічників, на власних автомобілях, формують на 18 лютого потужний "депутатський Автомайдан" для надання всебічної підтримки "мирному наступу Майдану" – це додасть захищеності учасникам акції, бо ми знаємо, як влада увесь цей час нищила молодіжний Автомайдан і вже нейтралізувала майже всіх його координаторів.

3) Після вирішення трьома лідерами заявлених ними завдань на пленарний тиждень – зміна Конституції, нова більшість, новий Уряд (незалежно від того, очолить його опозиція, чи вона увійде до складу Уряду, або дозволить сформувати Уряд взагалі без опозиції) – Майдан надалі вимагатиме від нового Уряду виконання наступних п'яти вимог:

Перша вимога – припинення силових дій з боку влади і переслідування учасників протестних акцій, насамперед звільнення усіх затриманих, заарештованих, як у СІЗО, так і під домашнім арештом, закриття усіх кримінальних та адміністративних проваджень, порушених проти учасників протестних акцій персонально та за фактом.

Друга вимога – першим і невідкладним завданням нового Уряду є негайне, в термін не більше тижня з моменту утворення, підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Це ключова вимога Євромайдану з 21 листопада 2013р. як запорука ефективних реформ і запровадження в Україні гідних стандартів життя і захисту прав людини.

Третя вимога – проведення дострокових президентських виборів у 2014р. як початок повного й глибинного перезавантаження влади.

Четверта вимога – ліквідація незаконно утвореного спеціального військового формування Беркут, дії якого по розгону Майдану спричинили масові побиття, каліцтва і вбивства громадян; законодавче обмеження силових дій проти мирних громадян з боку інших спецпідрозділів МВС і СБУ.

П'ята вимога – покарання винних у вбивстві, викраденні та катуванні громадян, проявах насилля проти журналістів.

Ці 5 вимог до нового Уряду сформульовані за участю активістів Правого сектора, Самооборони Майдану, Автомайдану, воїнів-афганців, Демальянсу, Громадянської позиції, Третьої Української Республіки, Громадського сектору Майдану, Громадської ради Майдану, Духовної ради Майдану, громадських діячів, політиків і журналістів. Вони відповідають очікуванням мільйонів громадян і настроям людей на Майдані, а відтак для трьох лідерів опозиції ці 5 вимог мають бути по суті директивними від Майдану.

4) Чим два тижні займатимуться люди на Майдані, крім очевидних завдань по охороні, забезпеченню життєдіяльності, активному інформуванню людей, формуванню мобілізаційного резерву тощо?

Майдан має змінити тактику – "пікетувати не ворогів, а друзів" – з вимогою негайного запровадження санкцій проти корумпованих українських чиновників і тих, хто вчиняв злочини проти мирних громадян.

Щоденне пікетування, за підтримки Автомайдану, посольств іноземних держав, насамперед – Австрії, Швейцарії, Франції, Нідерландів, Великої Британії, Іспанії, Сполучених Штатів та інших держав, де корумповані чиновники тримають у банках вкрадені в Україні кошти, де зареєстровані їхні фірми, де вони придбали маєтки та майно.

Щоденна активна робота за кордоном, із залученням місцевих журналістів, громадськості та активу української діаспори, задля негайного запровадження санкцій проти вказаних категорій чиновників.

Вимоги Майдану до наших зарубіжних партнерів абсолютно обґрунтовані й справедливі:

"Не треба допомагати нам – виконуйте власні антикорупційні закони!"

"Вкрадені з бюджету кошти – це вбивство громадян України"

"У ваших банках – криваві гроші українських корупціонерів"

"Досить говорити про європейські цінності – доведіть, що ви їх самі дотримуєтеся!"

"Санкціями проти Клюєва-Азарова ви могли не допустити насилля і вбивства в Україні"...

Чи сподобаються працівникам посольств такі щоденні масові пікети? Напевно ні. Але досить уже пустих розмов і подвійних стандартів!

Корупція – це вбивство! Приховувати корупціонера, який краде мільярдами, тим більше вирішувати свої власні економічні проблеми за рахунок їхніх криваво-брудних грошей у ваших банках – це співучасть у вбивстві, шановні наші іноземні партнери! Без жодного перебільшення – бо за кожним вкраденим із бюджету мільярдом сотні-тисячі смертей наших громадян. Вони гинуть від того, що не приїхала швидка допомога, не було ліків у лікарні, не було за що оплатити складну операцію – бо ці гроші вкрали й тримають у ваших банках, ці гроші зараз працюють на вашу економіку, може, саме тому ви не вдаєтеся до санкцій?! Тих тисяч смертей, на відміну від загиблих на Майдані, ви не бачите на західних телеканалах, але за ними – трагедії тисяч українських родин, кожного дня і в усіх регіонах України!

Майдан має змусити Захід не говорити – діяти! Бо того вимагає Закон – їхній Закон!

І я хотів би побачити, як посол європейської держави, невдоволений довготривалим пікетом Майдану, замість негайного реагування проти клюєвих-захарченків набере того ж Захарченка телефоном, аби він прислав Беркут для розгону Майдану під посольством?!

Переконаний, зараз Майдан і його три лідери мають діяти саме за таким планом – рішуче, узгоджено і ефективно. Тоді відновиться довіра між сценою і Майданом – і тоді буде успіх, для всієї країни!

А якщо ні? Тоді Майдан має відсторонити лідерів, які його зливають, і довірити свою долю і долю країни іншим – які діятимуть рішуче, узгоджено і ефективно!
Долучення:
Last edit: 16 лют. 2014 21:45 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.