file Питання Саакашвіллі

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
22 серп. 2018 23:33 #2926 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Саакашвіллі
Volodymyr Boiko
22.08.2018
Був я позавчора в ресторані «Солом’янська броварня», де зазвичай знаходжу флешки з таємними документами, загубленими співробітниками Національного антикорупційного бюро України. Передчуття мене не обмануло, але цього разу до мене потрапили матеріали «прокурорського» кримінального провадження 42018000000000627, у ході якого співробітники Генеральної прокуратури недавно провели обшук у Міністерстві молоді та спорту України й у помешканні директора Департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту М.В.Бідного.

Про те, чим цей Бідний займається під орудою міністра Жданова та першого заступника міністра Гоцула, я напишу наступного разу (власне, і так усе зрозуміло – це тріо шахраїв обклало спортсменів грошовими поборами й розкрадає гроші державного бюджету, аж гай шумить: йдеться про десятки мільйонів гривень, привласнених Ждановим, Гоцулом і Бідним). А зараз – про трохи кумедний випадок: у «Солом’янській броварні» я зустрів колишнього народного депутата України, який розповів, як він недавно мав бесіду з екс-заступником генерального прокурора Сакварелідзе стосовно моєї скромної персони.

Обізнаність батоні Давіда з фактом мого існування мене не здивувала – я був, напевно, єдиний в цій країні, хто сміявся з шахраюватого сина Кавказу, який носив сорочки по 20 тис. грн. і куртку за 180 тис. грн. при зарплатні в 6 тис. грн. Феноменально безграмотний, Сакварелідзе виконанням своїх прямих обов’язків не займався й займатись не міг, натомість тягнув усе, що погано лежить. Чого варта хоча б історія про те, як він умикнув за допомогою такого собі «громадського активіста» з Харкова Буроменського (зараз цей Буроменський призначений аудитором НАБУ по квоті Кабміну) гроші урядової допомоги Сполучених Штатів, призначені для покриття видатків на проведення атестування кандидатів на прокурорські посади в України.

Хоча, напевно, найбільш кричущий приклад – це заява Сакварелідзе про якогось міфічного Віталика в спортивних штанях, що в ботанічному саду Києва, начебто, запропонував Давіду Георгійовичу 10 млн. доларів щомісячної матеріальної допомоги (120 млн. доларів на рік!). Звісно, історія про «Віталика в спортивних штанях» – це був експромт Сакварелідзе, який він вигадав, аби підкреслити свою значущість, коли давав інтерв’ю «Дзеркалу тижня» в квітні 2015-го. Але ця історія могла для нього погано закінчитись, оскільки після оприлюднення інтерв’ю в ДТ Сакварелідзе довелось йти до заступника генпрокурора Столярчука й писати заяву про кримінальне правопорушення. У ході розслідування було встановлено, що Сакварелідзе збрехав. Більш того, від притягнення до відповідальності за завідомо неправдиве повідомлення про злочин батоні Давіда врятувало тільки створення НАБУ, оскільки Генпрокуратура втратила повноваження розслідувати пропозицію неправомірної вигоди відносно прокурорів, а Ситник розслідувати вигаданий Сакварелідзе хабар від «Віталика в спортивних штанях» відмовився.

Так ось, коли мова зайшла про мене, Сакварелідзе змінився в обличчі й став доводити екс-депутату, що я – супер-продажний журналіст і що я писав про нього лише тому, що мені платили за це якісь корупціонери. Колишній депутат, який знає мене бозна-скільки років (при цьому, знає не з екранів телевізорів) намагався переконати Сакварелідзе в тому, що я пишу й говорю лише те, що думаю, а думати я вмію й роблю висновки тільки на підставі фактів. Але потім махнув рукою – то була марна справа.

У зв’язку з цим я ще раз повідомляю номер своєї банківської картки:

5375 4114 0090 4442

Панове корупціонери, не соромтесь, жертвуйте на розвиток продажної журналістики. Якщо сам колишній заступник генерального прокурора, якого стільки облизували та оспівували професійні «громадські активісти», стверджує, що мені платять за публікації про його витівки – я ніяким чином не заперечуватиму проти надходження будь-яких сум. Урешті-решт, це лише чесні та непродажні журналісти мають можливість купляти квартири по 350 тис. доларів, а нам, продажним, треба з чогось жити.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
17 груд. 2017 23:13 - 18 груд. 2017 00:11 #2722 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Саакашвіллі
Майдан за импичмент Порошенко: онлайн трансляция
www.facebook.com/livetsn/videos/390912537989264/


Сегодня, 17 декабря, вышедший из СИЗО Михаил Саакашвили возглавит марш за импичмент. В полдень он пройдет от парка Шевченко до Майдана Независимости.
Попередження: Спойлер! [ Натисніть, щоб розгорнути ]

Маршу предшествовал ряд скандалов и громких зявлений.

Первым делом, под вопросом митинг на самом Майдане. Сцену активистам вчера ночью установить не давали. Михо даже вступил в перепалку с пьяным начальником Шевченского райотдела полиции Германом Приступой.

Саакашвили назвал Приступу «в стельку пьяным», а тот предположил, что Михо под наркотиками.

«Обозвал меня наркоманом, в лучших традициях московской пропаганды», – позже прокомментировал Саакашвили.

Мы ведем онлайн трансляцию с Майдана независимости:
Last edit: 18 груд. 2017 00:11 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
17 груд. 2017 21:03 - 17 груд. 2017 21:15 #2721 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Саакашвіллі
Саакашвили признался, что написал письмо Порошенко
Краще б зізнався в педофелії [ Натисніть, щоб розгорнути ]
Лидер партии «Рух нових сил» Михаил Саакашвили подтвердил, что действительно написал письмо президенту Украины Петру Порошенко. Об этом он сообщил в эфире телеканала ZIK.

«Я ему направил письмо. Сказал: «Вы меня оскорбили, вы меня обозвали российским агентом, вы не можете не знать, что это не правда. Но я ничего личного не держу, я против вас никаких злых намерений не имею, я предлагаю говорить», – заявил Саакашвили.

После этого, по словам политика, ему сказали, что есть возможность секретной встречи с Порошенко, но Саакашвили отказался, требуя исключительно публичных переговоров.

Он добавил, что в последний раз лично общался с президентом Украины на Мальте в марте прошлого года.

Напомним, лидер партии «Рух нових сил» Михеил Саакашвили сообщил, о чем будет говорить с президентом страны Петром Порошенко на переговорах, если те состоятся

«С Порошенко можно вести переговоры не о нашей «сдаче», а про то, как он мирно отойдет от власти. У него нет ни единого шанса быть избранным на второй срок. Пока он не наломал дров для себя и страны, спокойнее было бы ему с сохранением человеческого достоинства уйти», — прокомментировал Саакашвили одному из украинских телеканалов.

Он также добавил, что действительно готов с ним встретиться, но при телекамерах и при людях – «со мной тайных встреч не будет».

Что касается сегодняшней ситуации у стен Октябрьского дворца, политик еще раз подчеркнул, что это была провокация.

«Нам сказали, что там можно снять комнату и сделать штаб … Когда мы туда пришли, вместо администрации, которая должна была нас встретить, там была вооруженная Нацгвардия с дубинками и газом. Они спровоцировали столкновения», — рассказал Саакашвили.

Как сообщалось ранее, непосредственно во время столкновений под стенами Октябрьского дворца в самом концертном холе спокойно проходил концерт.
Last edit: 17 груд. 2017 21:15 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
16 груд. 2017 19:06 #2719 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Саакашвіллі
Olena Ksantopulos
16.12.2017
Я так понимаю, что требования опять поменялись - от "импичмента Порошенко" и "Нового Года без Порошенко" до "создания механизма импичмента" и "договариваться со всеми политическими силами, включая Банковую". А под будкой теперь понимается не "будка президента Порошенко", а будка, в которой сидят олигархи, и от которых надо избавиться. Цель уже не президент Порошенко - барыга и коллаборационист, а исключительно олигархи и генпрокурор. Порошенко остается... Да, промыл кто-то Мише мозги. Знаете, не хотела этого писать, но написала. Написала еще и потому, что теплится надежда на то, что я чего-то не понимаю и заблуждаюсь...
Mikheil Saakashvili
4 hrs ·
Завтра ми всі обов'язково повинні вийти на Марш за Імпічмент для того, щоб утримати владу від фатального останнього кроку, який зробить її диктатурою а, отже, для порятунку країни від катастрофи!

Коли я говорю про необхідність переговорів з усіма політичними суб'єктами, включно з Банковою, вони потрібні в інтересах країни. Якщо ми хочемо мирного переходу від олігархату до нормального життя, нам необхідно розмовляти. Але не може бути ніяких компромісів з приводу наступних речей:

- повне відсторонення олігархату від керівництва країною;
- повне невтручання у роботу НАБУ;
- відмова від всіх корупційних схем і покарання залучених в них людей;
- припинення політичних репресій;
- відставка генпрокурора;
- створення антикорупційних судів;
- створення механізмів імпічменту і усунення бар'єрів для імпічменту.

При цьому не можна давати і найменшого приводу Путіну грати на наших розбіжностях. Країну розгойдувати ми не будемо, а ось будку будемо прибирати до кінця. Саме з цією метою ми виходимо завтра на марш За імпічмент.

І останнє. Якщо для того, щоб зупинити диктатуру знадобиться моя свобода і навіть життя, я підтверджую свою готовність ними пожертвувати! Я буду боротися до кінця і до нашої спільної перемоги! Так, я налаштований миролюбно, але дуже-дуже рішуче!

Прошу максимального перепосту!

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
12 груд. 2017 20:34 #2718 від Вічеслав

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
26 квіт. 2017 23:11 #2405 від Вічеслав

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.