file Питання Право на повстання

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
29 бер. 2018 13:42 #2852 від Вічеслав
Право на повстання був створений Вічеслав
Сергій Станіславович Коваленко
28.03.2018

Право на повстання (право на опір гнобленню, право на революцію) — у політичній філософії, право громадян будь-якими засобами, аж до збройної боротьби, захищати свої права та свободи від узурпаторів. Відноситься до природніх прав, тобто не вимагає підтвердження нормами позитивного права (тобто законами).
Згідно Конституції України, українці мають право на повстання. Це випливає з низки положень Конституції:
ст. 22 Конституції України: «Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними. Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».
ст. 3 Конституції України: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед Людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави».
Іншими словами, Конституція втрачає сенс, якщо в Україні відбувається підміна її найвищої цінності, якщо система української державності не буде орієнтована на користь її громадян, на реалізацію їхніх прав і свобод. Усі органи державної влади зобов’язані визнавати, дотримуватися і захищати права всіх громадян України.
Прийнята ООН 1948 року "Загальна декларація прав людини" говорить в преамбулі:
«... необхідно, щоб права людини охоронялися владою закону в цілях забезпечення того, щоб людина не була змушена вдаватися, в якості останнього засобу, до повстання проти тиранії й гноблення».
У нас в Україні є просто неймовірні можливості для мирних повстань. Один з найдієвіших їх напрямків є бойкот всією нацією продукції концерну "Рошен". Таке повстання відносно легко організувати і навіть в масштабах всієї України. Найскладнішою його складовою є організація постів біля магазинів "Рошен", які б фіксували тих осіб, які до них заходять всупереч волі нації, і поширювали інформацію про них. Вимогою повстанців має бути не якась там нікчемна відставка Кондитера з посади президента, це не повинно бути головною вимогою. Головною вимогою має бути притягнення до відповідальності всіх тих осіб, які, перебуваючи на вищих урядових посадах, або у складі депутатського корпусу, припустилися грубих порушень основоположних принципів права і норм Конституції України. Йдеться, зокрема, про народних депутатів, які голосували за ратифікацію Харківських угод 2010 року, оскільки ці угоди є антиконституційними. Не повинні ми обійти увагою й самого Кондитера, який ходить в кримінальних статтях як собака в реп'яхах.
Право і Конституція, рівність всіх перед Законом - понад усе! Не забуваймо, що згідно з нашою Конституцією "Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ". Тим, кому народ делегував владні повноваження для забезпечення свого достойного життя, не слід забувати, хто є їхнім роботодавцем. І головним принципом їхньої діяльності має бути сумлінна праця задля народу.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.