map-pin Питання Знищення українців на їх землі - гуманна смерть заради "реформ".

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
22 лист. 2016 21:39 - 10 груд. 2016 20:03 #2148 від Вічеслав
Larysa Sokolova
…В коментах під учорашнім моїм постом дві панянки присікались до мене з запитанням, що я пропоную робити, хоча пост був зовсім не про те, що робити, а про те, що робити не потрібно. Але, як особисто для них, так і для усього загалу, трохи напишу. Нажаль, більшість з нас чекає на якогось лідера чи месію, а до себе ставиться з недовірою та неповагою, вважаючи себе менш вартим за когось. Це помилка яку потрібно виправляти. Кожна людина безцінна і чогось варта, але варта тоді, коли вона свої знання, уміння і наснагу використовує для чогось корисного, а не лише для особистого збагачення. Є такий вислів «залишити по собі слід». Для когось - це селфі, розміщені в соціальних мережах, а для когось – результат, який можна якимось чином відчути. Як правило, останнім не важливо, чи знає хтось про те, що саме вони це зробили, що саме вони посадили це дерево. Для них важливо те, що це дерево є, що воно може прихистити кожного з нас у спеку і навіть пригостити смачною вишенькою чи яблучком. Ці люди навчилися отримувати задоволення від процесу творення, а не від примітивного споживання. Такі люди є і їх немало. Вони мовчки роблять свою справу, а ми з вами маємо змогу насолоджуватись результатами цієї справи. Я поважаю цих людей і завжди цікавлюсь їх думкою. Можу погодитись з нею, можу не погодитись, але я вдячна їм за те, що вони є. Хочу, щоб таких людей ставало більше.
…А тепер про те, що ж робити. Кожен з нас має певні вподобання, освіту, коло інтересів. Починайте звідси. У нас в країні, куди не поглянь, скрізь проблеми. Вибираєте цікаву для вас тему, збираєте однодумців і починаєте системно тиснути на владу в цьому напрямку. Під тиском я маю на увазі не биття вітрин, а роботу в правовому полі. Не хочете самі щось організовувати, шукайте людей з такими ж інтересами, що вже зорганізувалися, та приєднуйтесь до них. Можете визначити, скільки годин свого дорогоцінного часу на місяць ви можете приділити цій проблемі, розподіліть цей час і – вперед. Вийде у кожного. Вода камінь точить. Це народна мудрість, що накопичувалася віками. Легко не буде. Я знаю, що «спілкування» з державними органами вимагає багато терпіння. Вони полюбляють писати відписки, але коли бачать, що ви не здаєтеся і не відчепитесь, то починають щось робити. А ще велике значення має розповсюдження інформації, просвітницька діяльність. Люди мають розуміти, що з цього вийде. От тоді у вас з кожним днем група підтримки буде збільшуватись. Люди почнуть брати з вас приклад.
…PS Для найбільш гарячих голів, що віддають перевагу революційним методам, можу порадити одне – не пи*діти та піаритись, а робити тихо, але відчутно.
…Чекаю на ваші пропозиції.
Last edit: 10 груд. 2016 20:03 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
06 лист. 2016 08:59 #2133 від Вічеслав
Простите, я больше не буду помогать в АТО. Это моё решение, за которое, мне не стыдно.
Я три года, как и все вы, живу в надежде, что закончится война. В надежде, что прийдут светлые перемены, что обнищалый вкрай народ, чуть лучше заживёт. А вместо этого, я покупаю в магазинах бабушкам молоко, которые, дрожащей рукой перебирают ценник и плачу вместе с бабушкой, которая из мусорки ест полусгнившие персики. Сколько можно это терпеть?!
Нет, я не была образцовым волонтером, и не отдавала последние деньги на закупку того или иного провианта, но за три года, мой вклад в победу (не в войну!) тоже, нельзя назвать никчемным. Почему я не слетала отдыхать на эти деньги, не купила пары и пары новых туфель, сумок? Потому что верила и ждала и всегда надеялась, говорила мужу и родным, что все не напрасно. А напрасно, ведь, люди!
Новое правительство, реформы, перемены, на тебе - хуй! Подняли квартплату - чудо реформа! Отопление, газ, свет - ту да же! Молчим. Помните, как после второго Майдана, мы все распальцованные ходили, окрылённые от своей значимости?! - Такого больше не будет! - Нет, нет! Теперь никто не посмеет нагибать Украинский, Наш Великий народ, нет! Теперь все будет по-новому, блядь, заживём!..
Мы не быдло, мы не рабы..
А кто мы люди? Братья и сестры, мой Великий, Великий народ! Свет подняли, молчим. Газ подняли, молчим, дети без лекарств умирают в больницах молчим. кум, брат и сват, снова в раду? Мажоры дальше давят людей, старики перебиваются уже даже не хлебом, а водой И Что же, пухленькие пальчики жирных депутатов, жмут на кнопки "за наше з вами майбутнє" и то, через раз.. На камеру депутат, только из сауны вышедший рассказывает, что он перечислил на мин обороны для АТО 200000$, скажите, какой поц в наше время перечислил бы деньги в министерство? Любой благоразумный человек, пошёл бы к волонтерам и вместе с ними, закупил все что надо, не так ли? На эти деньги, можно было бы купить 100 тепловизоров, таких необходимых для спасения жизней, а мы всем миром месяцами собираем на один. И кому мы верим? Но опять же молчим.. А обдообленный допкин в раде - это финал апифиоз сей грустной истории. Как вообще его туда пропустили?!! И это все с вами допустили мы. И нет за это прощения.
И что же Вы, уважаемые мной, мужики воюете? Нечем стрелять, нечего жрать, не на чем спать и негде согрется.. Как вы можете позволять такое унижение, держа в руках автоматы?! Нечем стрелять, идите домой! Неужели вы ещё не поняли, что война не закончится, не завтра, не послезавтра, не через год?! Что истребляет народ сейчас не путин, а триста человек ежедневно глумится над нашей волей к светлому будущему, спокойно попивая коллекционный коньячок.. Война будет продолжатся годами, потому что это всем выгодно и пока вы стреляете не в ту сторону.
Я вообще не могу понять, как вы там держа в руках автоматы, глядя смерти каждый день в глаза, боитесь очистить одно единственное здание от шайки мародеров и безбожников, вам не стыдно?
Да, блин, 10 танков бы хватило, по периметру этого гребенного здания, чтобы чтобы навсегда решить вопрос, о правильном голосовании, принятии правильных решений и реформ. Скажете, все слишком просто? Долгий путь, сложный путь, за три года не дал результатов. Только боль, смятение и безнадёга.. три трупа, восемь раненных и так по кругу. Наш народ, постоянно раскулачивали, отбирали последнюю корову, оставляя голодных детей. Две мои прабабушки отсидели 2 и 1 год в тюрьме, за то что одна с поля взяла охапку колосков, чтобы голодным детям лепешки напечь, а вторая за горсть помидор.. Мне очень больно осмысливать это все, ещё больнее осознавать, что история повторяется. У нас забирают последнее, обещая многое и мы как и тогда терпим и ждём. А может хватит? Пусть дети и мужья возвращаются домой! Я больше ни копейки не дам на эту войну. Но я отдам последнее на автомат для того, кто осмелится зайти с ним в раду и поставить к стенке всю эту нечесть. Я буду с Надеждой ждать появления новой силы, куклус клана, если угодно, который возьмёт за горло тех, кто калечит наш народ. А когда прийдут новые вершители судеб в наше правительство, я как народ буду настаивать на том, чтобы самая высокая зарплата в стране, была у единственного человека - смотрителя в верховной раде, который будет следить за всем происходящим, и стрелять. Нажал не на ту кнопку - стрелять, закинулся в раде - стрелять. И так до тех пор, пока не останутся там только те, кто действительно любит Украину.. бабушек, образование, детей сирот и бездомных котов.
Может мы и не быдло, но нам без смотрящего, как я понимаю нельзя.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
22 квіт. 2016 00:33 #2104 від Вічеслав
viche.in.ua/index.php/forum?view=topic&catid=11&id=844#1063
Розпочати треба з організаційних питань. Очолити опір проти НПКЦН - "наскрізь прогнилої кліки цинічних негідників" повинна демократична опозиція. Якщо ні - примусити. Мені здається її нинішня тактика помилковою, бо створить видимість роботи недокоаліції. Треба використати уроки Януковича в опозиції - не голосувати ні за які рішення, навіть дуже "народні", бо обгрунтування можна всякому найти. Викривати та оскаржувати будь-які незаконні чи помилкові рішення. Вимагати підвищення соціальних стандартів, створюючи навантаження на бюджет. Треба проявити "ширку" в повний зріст. Але найголовніше, треба кістьми лягти біля трибуни, як на фронті, але не дати вкрасти землю та протягнути зміни до Конституції. Опозиція має сприяти створенню умов для ефективного використання вулиці. Наприклад, прийняти звернення до громадян не платити за необгрунтованими тарифами. І хоч такі підстави не мають законних наслідків, проте додають впевненості. Треба створювати повсюди в обл. центрах майданчики для вільного спілкування. Треба розробити концепцію, створювати економічну базу та координувати заходи. Для чого створити закритий інтернет майданчик, наприклад viche.in.ua/index.php/forum?view=topic&catid=18&id=804#1156 І звичайно - Народне Віче.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
06 вер. 2015 22:07 - 03 квіт. 2016 09:23 #1253 від Вічеслав
Звичайно, можна сподіватись і на манну небесну, але розраховувати тільки на реальні можливості. Вийде завтра - добре. Але реалії інші, які не дають перспектив ніяким екстравагантним підходам. Провокації занурять Україну в морок на століття, адже це не тілька внутрішня справа. Ізоляція нам не потрібна. Треба просто міняти владу, якщо вона не влаштовує. Міняти швидко за допомогою будь-якого більш-менш прийнятного інструменту. Міняти стільки, скільки потрібно. Не чекати "відповідних" умов, бо їх ніколи не буде. Не чекати, що хтось це зробить без вас. Робити це самому в сприйнятливих для себе межах. Це просто і це єдиний шлях.
Last edit: 03 квіт. 2016 09:23 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 серп. 2015 20:04 - 22 лист. 2017 14:14 #1156 від Анубіс
Якщо використати досвід злочинного світу, масонських організацій, братств на кшталт "Череп і кістки"
viche.in.ua/index.php/forum?view=topic&catid=18&id=916 ,досвід "Сохнут" та єврейських кібуців - вивчити та застосувати, то може виникнути ефективний рух. viche.in.ua/index.php/forum?view=topic&catid=18&id=32 Зважаючи на сумні перспективи, щоб повернути незалежність треба запастись терпінням та методологією на тривалий час. І починати треба негайно, доки не знищили всіх патріотів та не зникла пасіонарність революції Гідності, доки не закріпився маріонетковий окупаційний режим.

Приблизний огляд
ОРГАНІЗАЦІЙНА СТРУКТУРА УПА

Споживчі спілки: zakon3.rada.gov.ua/laws/show/2265-12

ГРОМАДСЬКІ ФОРМУВАННЯ З ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ І ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ

Політичні партії

Громадські організації

Козацькі організації

Гайдамаки, коліївщина, опришки

Сохнут: - міжднародна сіоністськая організація
Систематично зустрічаються, підтримують дружні стосунки, знайомлять та одружують дітей, діляться новинами, пропонують своїм гарні вакансії, сприяють підвищенню по службі, сприяють одне одному, коли зустрічаються за межами закладу, (наприклад займають черги). Виховують дітей в націонал-патріотичному спрямуванні, пропагуючи свою культуру, мову, своїх вчених та культурних діячів. Купляють товари та продукти харчування в своїх кошерних магазинах, дружно ходять на концерти своїх "зірок", лікуються та відвідують свої навчальні заклади. Просувають своїх кругом: на естраді, в науці, в управлінні, в інших місцях, де затишно і безпечно, та є гарні перспективи і матеріальне забезпечення. Спірні питання намагаються вирішити між собою за допомогою свого третейського судді - равина, не виносячи сміття з хати. Допомагають своїм матеріально.

Злочинний світ - вони перемогли не тільки в Україні. Вони правлять Світом.:
" Коронация - инициация (посвящение) вора . Правом коронации обладает сходка, по поручительству двух авторитетных воров. Не может быть коронован человек, имеющий плохую репутацию: сотрудничество с властями (службу в госучереждениях), карточный долг, прощёное оскорбление, принадлежность к гомосексуалистам. Иногда коронацию проводят за очень большие деньги, после этой процедуры таких "воров в законе" называют "Апельсинами". Если на сходках "апельсины" пытаются показать доминирующую роль, по сравнинию с ворами в законе, то они исключаются из общака и не имеют право держать базар на сходках. Коронацию могут провести и на свободе, и в зоне. Хотя большим уважением пользуется коронация в колонии или тюрьме. Некоторые из воров считают, что венец нужно вручать только в тюремной больнице или на пересылке. Корона - это символ. Он обязуется соблюдать законы и беспрекословно принять смерть в случае предательства. Вору торжественно наносят татуировку: сердце, пробитое кинжалом - "смерть за измену". В воровском клане существуют ещё наколки, указывающие на законника. Скажем, парящий орёл с короной над головой (его накалывают на груди - Степан Разин), карточные масти внутри креста, подключичные звезды. Но их наносят после коронации."

Створюють каси взаємодопомоги - економічну основу організації. Мають езопову мову для своєї самоідентифікації та захисту в суді злочинних намірів, мають знаки відмінності для дотримання ієрархії, яку цінують та оберігають, мають систему екстренного зв'язку. Мають жорстокі правила та нещадно карають за зраду. Виконують прискіпливий добір членів, яких приймають - "коронують". Для цього потрібно пройти "кандидатський" стаж, отримати рекомендації двох дійсних членів організації, та пройти перевірку, що не співробітничав будь-яким чином з державною системою, не обтяжений близькою ріднею чи багатством, через що може піддатись впливу репресивних органів - "зсучиться", що морально чистий - не "опущений". Люди, які дають рекомендацію, відповідають своїм життя і в разі не виправдання довіри повинні вбити - інакше будуть знищені самі. Люто ненавидять ментів і вважають за честь і обов'язок їх вбивати. За що? Як свідчить "реформа" - контингент дійсно переважно "кончений", як тільки переступив поріг закладу, ба, навіть подумав про це.

Братства та масонські ложі:
Побудовані на ієрархічній основі з декількох рівнів "посвяти": рядові члени, бюро, політбюро, президія, голова, провідник - як і нинішні партії. Більш низький рівень може не знати, які і скільки інших рівнів існує. Можуть бути і паралельні об'єднання в межах однієї організації для виконання певних завдань. Дотримується чітка ієрархія в управління, існують свої сигнали впізнавання "свій-чужий" та різні ритуали, можуть використовуватись жертво принесення для пов'язування адептів кров'ю(як і в злочинному світі)

Secret Intelligence Service (SIS)

ісламські бойові організації (ІГІЛ) - віртуальна держава

Релігійні організації Рідновірів (Язичники)

Кібуци

Держборг України становить $65,7 мільярда – прем'єр , що складає близько 1540 доларів на людину. Якщо почати віддавати їх вже зараз по 5 доларів щомісяця процес погашення розтягнеться на 308 місяців, що складає десь 25 років. Якщо створити споживче товариство з членськими внесками 150 грн в місяць, то через 25 років кожен назбирає відповідну суму в гривнях (без індексації). А тим часом ці гроші будуть працювати на товариство для створення певної інфраструктури: системи роздрібної торгівлі зі значними знижками для членів,готелів, курортів, ринків, Фондів, кас взаємодопомоги - як в радянські часи. Пам'ятаю, мої батьки в неймовірних злиднях таки користувались цією системою. Нажаль, всі колосальні надбання кооперації тих часів були вкрадені разом з іншим майном спритними ділками, які і нині продовжують наживатись не чесними та не законними шляхами. Створені фонди могли б прискорити невідворотне торжество справедливості. Якщо уявити товариство лише в 100 000 осіб, то це щомісячні внески 15 000 000 (15 млн грн) і 180 млн за рік. За такі кошти можна залучити фахових менеджерів для вирішення будь-яких питань: юристів,..., будь-кого, хоч кілерів :-)
Last edit: 22 лист. 2017 14:14 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 квіт. 2015 18:02 - 05 вер. 2017 00:04 #1002 від Анубіс
Треба починати , бо від слова "мед" в роті не солодко. Тому абстрактні розмови, не наповнені конкретним змістом, не тільки марні, а й шкідливі. Вони "випускають пар", тобто відбирають психічну енергію та дорогоцінний нині час, чим користуються вороги України - її влада. Влада, яка обиралась як демократична, на хвилі перемоги Революції гідності, під пильним наглядом "Небесної сотні", планомірно перетворюється в режим. Режим цинічний та ще потворніший за попередній кримінально-олігархічний. Позаяк "папєрєдніки" тільки невтомно грабували, та давали хоч якось дихати, а ці намагаються не тільки відібрати останнє, але й пригнобити, позбавити волі та зробити безправними і повністю підконтрольними рабами. Під прикриттям воєнної окупації йде спланований всебічний наступ на український народ. Я переконаний, що метою гібридної війни саме і є знищення українців
сильных – в рабы, слабых – в гробы [ Натисніть, щоб розгорнути ]

, бо вони не належать, за словами російського політика Жиріновського, до "золотого мільярда" достойних на життя. Тому не обов'язково має відбутись повна окупація. Досить і маріонеткового режиму в телячій шкурі "патріотів", щоб під наглядом Мотороли виконати завдання Путіна з "зачистки" території для своїх бомжів. Наступ режиму може перетворитись на черговий Голодомор, якщо його вчасно не зупинити, не протиставити організований опір та не дати рішучу відсіч. Перший етап - процес тотального зубожіння - вже завершується. Режим озброєний та готовий вбивати українців голодом. Масове невдоволення серед політично активного населення невпинно та стрімко наростає, про що свідчать соціальні мережі і особливо фейсбук. Проте енергія невдоволень не концентрується і не переростає в пряму дію, а гаситься лайками на "кухнях" та задоволенням власного Его короткими публікаціями в новинах. Безпечність, з якою гається час, викликає занепокоєння. Але ж краще попередити велике лихо , ніж боротись з його наслідками?
Серед протестної маси багато розумних, досвідчених, професійних політиків, економістів, правників, фахівців інших галузей. Багато гарних "рецептів", ідей, думок висловлюється людьми. Але вони навіть не отримавши всіх своїх "лайків" помирають разом зі швидкоплинною стрічкою новин. Десь-хтось витрачає власний час, нерви, енергію, часом кошти, для проведення досліджень та отримання висновків, але вони не знаходять місця в спільній суспільній дії. "Разом і батька легше бити" - каже народ. Тому треба об'єднуватись, щоб водночас і назавжди скинути цей гнилозубий режим .Треба спільними зусиллями намалювати привабливу для всієї України мету, створити реальний план, як її досягти без людських втрат, як перемогти страшну корупцію і встановити справедливий лад. Треба терміново розробити заходи на захист від швидко розкручуваного тарифного геноциду, від політичного рейдерства на Конституцію, на землю, як економічну основу Української держави.
Проти логіки ніхто не заперечує. Проте на перешкоді часто стає недовіра один до одного, культивована ще й проплаченими козачками, змагання політиків в піарі, відсутність економічної бази, відсутність плацдарму, завдяки якому можна оцінити власні сили та провести планування і координацію заходів громадянської дії. Ще в часи безхмарного панування попереднього маріонеткового режиму путіна, був створений інтернет ресурс для координації. Він не рекламувався та не просувався в мережі, з огляду можливого нелегального стану та відсутності в планах комерційної складової. І хоча цей майданчик далеко не досконалий, проте має весь необхідний функціонал та можливість модернізації, достатні для розгортання "бойових порядків". Останнім часом для захисту від атаки ботів дещо обмежена простота реєстрації - проте це не створює серйозних перешкод. viche.in.ua декларується як загальна власність суспільства. Не бачу підстав сумніватись щодо відвертості і чесності цієї публічної оферти. Насправді, виглядає цей ДІМ дещо занедбаним та не пристосованим, але це може бути перше враження. Треба приходити і спільно наводити лад, починаючи з правил спілкування і закінчуючи найважливішими питаннями, які диктуються часом. Поки що це легше, ніж окопуватись в полі під кулями російських снайперів, але ні в чому не можна бути сьогодні впевненими. Всі питання на першому етапі можна вирішувати через персональні повідомлення в фейсбуці .
Last edit: 05 вер. 2017 00:04 by Вічеслав.
Ці користувачі подякували: Вічеслав

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.