× Публічні персони з ознаками злочинних діянь

file Питання Мертві бджоли не гудуть...отака Медуниця Олег

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
31 серп. 2015 01:25 - 26 лют. 2017 11:28 #1178 від Вічеслав
Містер Медуниця, «давайдасвіданія»!
Вікторія Семенюк, Суми | 15 октября 2014


Навіщо насправді Олегові Медуниці знадобився депутатський мандат? Кому стало добре від його депутатства? І чи потрібні нам у Верховній Раді такі «заробітчани від політики», як нинішній нардеп-популіст від м. Суми?

Говорили-балакали…

Пригадується, якими пафосними були виступи Олега Медуниці під час парламентської кампанії 2012 року, як впевнено і наполегливо він намагався переконати сумських виборців, що він і тільки він є той самий ЄДИНИЙ кандидат від опозиції, який зможе чесно та дієво відстоювати інтереси сумчан у Верховній Раді України.

Під час виборчої кампанії він проголошував гасла про очищення влади, боротьбу з корупцією, розширення прав місцевого самоврядування. Обіцяв збільшення зарплати бюджетникам удвічі, а прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати до 2400 гривень, збільшення обсягу безкоштовних медичних послуг, скорочення витрат на утримання органів влади.апевняв, що ініціює прийняття закону про імпічмент Президента та відкликання народного депутата.

Багато хто тоді сумнівався в панові Медуниці, бо пам’ятав його негідну поведінку під час Студентської революції 2004 року. Тоді він як голова Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» мав бути серед студентів, підтримувати їх у боротьбі зі злочинним режимом. Але «молодіжний лідер» замість того, аби боронити своїх хлопців від репресій, поїхав відпочивати на море. А коли приїхав, то ховався у лісі на Роменщині, в той час як інші громадські активісти ставали живим щитом між озвірілими бандосами в міліцейській формі та студентами.

І все ж таки ми довірили панові Медуниці депутатський мандат. Та чи відчули ті, хто його обрав, що у них є представник у вищому законодавчому органі країни? Чи виправдалися наші сподівання? І чи не розчаровані ми своїм тодішнім вибором? На жаль, відповіді на ці питання негативні.

Якщо ж проаналізувати діяльність Олега В’ячеславовича як депутата Верховної Ради, взагалі складається прикре враження. Судіть самі: нардеп О.В. Медуниця виступив у ВР (з 12.12.2012 по 18.09.2014) аж… 13 разів з місця та 4 рази з трибуни, а депутатських запитів за період з 12.12.2012 по 18.09.2014 подав цілих 9. Щоправда, причина цієї «продуктивності» є зрозумілою. Виявляється, відвідуваність паном Медуницею засідань Верховної Ради з 12.12.2012 по 18.09.2014 склала усього 72%: він був присутній на 126 засіданнях, відсутній – на 49, інакше кажучи, наш нардеп просто прогуляв свій кожен третій робочий день у парламенті!

Питання: а чим таким важливим займався містер Медуниця, чиї проблеми вирішував замість виконання своїх прямих обов’язків? Може, він наполегливо розробляв законопроекти? На жаль, і на це питання відповідь не на його користь. За період з 12.12.2012 по 18.09.2014 народний депутат Медуниця подав на розгляд Верховної Ради як автор і співавтор 29 проектів постанов та законів, з яких ухвалено лише 2 постанови (жодного закону за авторства О.В. Медуниці Верховна Рада України не прийняла), вніс 34 поправки до законів, з яких враховано лише одну. Тобто продуктивність праці пана Медуниці складає всього-на-всього 2,95%!

За даними сайту системи народного контролю «Слово і Діло», який досліджує діяльність української влади, Олег В’ячеславович Медуниця виконав аж нуль обіцянок, даних виборцям, не виконав 1 обіцянку, а 16 його обіцянок перебуває в процесі виконання вже більше одного року (!).

Найщедрішим на обіцянки пан Медуниця був у 2012 році, під час передвиборної кампанії, що природно: із 16 даних ним обіцянок 1 невиконана, 15 – в процесі виконання (і це з 2012 року!). У 2013 році Олег Медуниця не дав виборцям жодної обіцянки, у 2014 році дав одну. За рейтингом виконання депутатських обіцянок Олег Медуниця знаходиться на 420-му місці (з 450 народних депутатів), за рейтингом якості депутатської діяльності – на 340-му місці з показником 0% виконаних депутатських обіцянок.

Непогано влаштувався!

Свою обіцянку щодо проведення антикорупційної люстрації влади шляхом перевірки відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам пан Медуниця проігнорував. І це цілком зрозуміло, бо інакше йому б довелося люструвати… самого себе! Справа в тому, що згідно з декларацією про доходи за 2011 рік, яка є на сайті Верховної Ради, О.Медуниця не отримав жодних доходів, але при цьому їздив на автомобілі «Хюндай Туксон» (вартістю понад 200 тис. грн.) і мав квартиру площею 69,4 кв. м. Які доходи отримав Олег В’ячеславович у 2012 році (коли проходили вибори до Верховної Ради України) – велика таємниця, бо на сайті Верховної Ради України така інформація відсутня.

А от у 2013 році, згідно з декларацією, розміщеною на сайті Верховної Ради України, пан Медуниця нарешті отримав 231 тис. 542 грн. доходу, з яких 189 564 грн. становить зарплата, 7 128 грн. – дохід від викладацької роботи (цікаво, де і що він викладає, адже на вибори Медуниця йшов як керівник громадської організації).

При цьому з декларації зникли дані про те, що пан Медуниця володіє квартирою площею 69,4 кв. м, як це було ним зазначено в декларації за 2011 рік. Зате у Олега В’ячеславовича, який, згідно з декларацією за 2013 рік, нібито не має у власності ніякого нерухомого майна, є витрати на таке майно та кредит, за який він та члени його сім’ї сплатили у 2013 році у сумі аж 17 150 грн. А де ж доходи від «зниклої» квартири площею 69,4 кв. м? Чому Олег В’ячеславович не зазначив їх у своїй декларації?

Ще одну свою обіцянку про скорочення удвічі витрат на утримання органів влади пан Медуниця не виконав, бо 4 червня 2013 року не голосував за «Проект Закону про скасування необґрунтованих пільг і привілеїв для осіб, уповноважених на виконання функцій держави» №2221 від 07.02.2013. В результаті проект закону було відхилено, а наш нардеп отримав компенсацію за оренду житла в Києві, хоча міг сплатити її зі своєї величезної депутатської зарплати, не запускаючи руку до державної кишені.

Отже, цілком зрозуміло, навіщо пан Медуниця хоче до парламенту: йому дуже сподобалося жити на широку ногу за державний кошт. А ви, шановні сумчани, скажіть: якби продуктивність Вашої роботи складала всього 2,95%, а на роботу ви ходили так, як Олег В’ячеславович (тобто відвідуваність робочого місця становила 72%, а 28% робочих днів — прогули), чи довго ви б утрималися на своїй роботі?

Відповідь очевидна, і я вже не питаю, чи надали б вам за це 34 850 грн. матеріальної допомоги…

То за кого ж має пан Медуниця нас, своїх працедавців, коли знову хоче бити байдики за наші гроші, прикидаючись нардепом? Та ні, містере, гудбай, халява скінчилася!

- See more at: xpress.sumy.ua/article/politics/6969#sthash.7UhQekQb.dpuf
Долучення:
Last edit: 26 лют. 2017 11:28 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.