× Публічні персони з ознаками злочинних діянь

file Питання Це - прокурор Києва Микола Бескишкий

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
03 лют. 2014 10:50 #97 від Вічеслав
Це - прокурор Києва Микола Бескишкий був створений Вічеслав
Леся Оробець
поширює світлину від Центр Протидії Корупції.
Прокурор Бескишкий сказав, що не треба політизувати катування Булатова, яке має чисто кримінальне підґрунтя.

Ви думаєте, що прокурор ідіот? Ні, просто дуже любить бабло. За цим лінком справи (з документами), в яких Бекишки покрив крадіжку 433 мільйонів грн. bit.ly/1bioCKP

Я дуже добре знаю ці справи, бо по більшості з них йшли саме мої звернення. А цьому клоуну в пагонах, я бажаю самалит далі, не довго лишилося...

P.S. Дякую Наші Гроші та Центр Протидії Корупції. Друзі, вже скоро той час, коли ми скористаємося нашою роботою зовсім по-іншому .


Це - прокурор Києва Микола Бескишкий. Він заявив: "Злочин, у вчиненні якого підозрюється Булатов, має виключно кримінальне підґрунтя. Не треба робити на цьому політику." bit.ly/ML1XOW Прокурор - не ідіот, він просто дуже любить бабкі. Лише в рамках справ @[195616963870435:274:Центр Протидії Корупції] він "не побачив" крадіжки 443 мільйонів грн. наших податктів. bit.ly/1bioCKP Тут не має політики. Лише поглинаюче лишки совісті і розуму бажання бабок, які приносить посада. І щоб на цій посаді втриматися він готовий говорити і робити що завгодно... І з серії імідж ніщо, бабки - все.
Це - прокурор Києва Микола Бескишкий. Він заявив: "Злочин, у вчиненні якого підозрюється Булатов, має виключно кримінальне підґрунтя. Не треба робити на цьому політику." bit.ly/ML1XOW Прокурор - не ідіот, він просто дуже любить бабкі. Лише в рамках справ Центр Протидії Корупції він "не побачив" крадіжки 443 мільйонів грн. наших податктів. bit.ly/1bioCKP Тут не має політики. Лише поглинаюче лишки совісті і розуму бажання бабок, які приносить посада. І щоб на цій посаді втриматися він готовий говорити і робити що завгодно... І з серії імідж ніщо, бабки - все.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.