× Публічні персони з ознаками злочинних діянь

file Питання Австрія. Адреси регіоналі

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
02 лют. 2014 12:50 #84 від Вічеслав
Австрія. Адреси регіоналі був створений Вічеслав
Сергій Лещенко
Журналіст "Української правди"

Австрія. Адреси регіоналів та їх менеджерів
02 лютого 2014, 08:08
Версія для друку Коментарі 113

З відкритих реєстрів Австрії я систематизував інформацію про підприємства, які належать регіоналам у цій державі, а також про топ-менеджмент їхніх фірм, які отримують зарплату від кривавого режиму в Україні.

Ця інформація має бути в нагоді АвтоМайдану, який у неділю збирається у Австрії – країні, куди виїхав лідер Партії регіонів Микола Азаров одразу після відставки з посади прем"єр-міністра.

Адресу віденської реєстрації родини Азарова включно з його сином-депутатом я вже публікував у статтях на Українській правді:

Pötzleinsdorferstraße 152-156/H3 Wien

 1180

Так само відома адреса й офісу, де розташовані чисельні фірми Азарових у Відні Publishing Deluxe Holding GmbH, Vienna Deluxe Magazine GmbH, Media Deluxe GmbH, а також компанія Garda Handels- and Beteiligungs GmbH, яка отримувала допомогу коштом українських платників податків:

Singerstraße 16/4 1010 Wien

Директором компанії Publishing Deluxe Holding GmbH є жінка на прізвище Alexandra Burgesmeir. Адреса її реєстрації: Wurzingergasse 7/8, 1180 Wien.

Також у Відні є ще одна фірма, яка іменує себе фондом "Sustainable Ukraine", одним з керівників якого є Олексій Азаров. Адреса фонду: Teinfaltstrasse 8/5 OG 1010 Wien.

Крім того, родині Олексія Азарова у Відні належить фірма P 12 Galerie und Kunsthandel GmbH, яка володіє мистецькою галереєю P-12 у Відні за адресою Parkring 12/Top 12/Top 8. Керує нею дружина депутата Лілія Азарова. За цією ж адресою значиться офіс трасту з Ліхтенштейну P&A Corporate Services, який є кінцевим власником бізнесу братів Клюєвих в галузі сонячної енергетики, а донедавна був і фінальним власником резиденції Януковича "Межигір"я".

Завдяки учасникам групи "Віденський актив" вдалося знайти фотографії загадкової дружини Олексія Азарова, яка вклала півмільйона гривень у австрійську фірму через два місяці після того, як задекларувала нульові доходи та залишки на рахунках. Все-таки, потяг до марнославства переміг конспірологію: знімки було знайдено у віденському лакшері-журналі, який належить... самій родині Азарових.Окрім Азарових, у Австрії глибоко пустили коріння нинішній глава адміністрації президента Андрій Клюєв і його брат-депутат Сергій Клюєв. Адреса реєстрації родини Сергія Клюєва у Австрії:

Groissaustraße 12 3001 Tulbingerkogel

Також у Австрії Клюєвими засновано низку підприємств. Так, компанія SLAV Handel, Vertretung und Beteiligung AG розташована за адресою: Wipplingerstraße 35

1010 Wien.

Члени наглядової ради цієї фірми такі:

- Dr. Friedrich Bubla, адреса: Biondekgasse 4 2500 Baden

(Бубла – одна з ключових осіб у розміщенні грошей регіоналів у Відні. Він також є співголовою азарівської організації Sustainable Ukraine, а також співкерівником їхньої фірми Garda Handels- and Beteiligungs GmbH та гелереї P 12)

- Berta Obal, адреса: Moissigasse 7/15 1220 Wien

- Dr. Gregor Trummer, адреса: Am Graben 29 A 1010 Wien

- Konstantin Rozanov, адреса: Pembury, Lansdown Crescent GBR- Cheltenham, GL50 2JX

- Iryna Klyuyeva, адреса: Groissaustraße 12 3001 Tulbingerkogel

- Mykhailo Goncharenko, адреса у Києві: Geroev Stalingrada Strasse 12/183 Kiev

Фірма Клюєвих Activ Solar GmbH, яка володіє заводом з виробництва панелей для сонячних електростанцій та розбудовує цей бізнес в тому числі за рахунок бюджету України, має офіс у Відні там же, де й інша компанія Клюєвих Slav: Wipplingerstraße 35 1010 Wien

Керівником фірми є чоловік доньки Сергія Клюєва Kaveh Ertefai.

У грудні активісти вже проводили "просвітницьку" роботу серед сусідів офісу Клюєвих.

Фірма Клюєвих CEE Clean Economic Energy AG, на яку оформлено парки їх сонячних електростанцій в Україні, розташована за адресою: Palais Collalto
 Am Hof 13/2/14
A-1010 Vienna


Наглядова рада:

- Dr. Martin
Zuffer,

- Dr. Michael Pistauer,

- Dr. Thomas Regitschnig-Kumpan (адреса реєстрації – Bergheidengasse 12 1130 Wien)

- Brandon Christopher Kaufmann

Також у Відні розташований офіс компанії Centragas Holding GmbH, яка виступала акціонером РосУкрЕнерго та належить олігарху Дмитру Фірташу та депутату-регіоналу Івану Фурсіну. Адреса фірми:
 Schwindgasse, 5/1/4, 1040
 Vienna. Керівниками Centragas Holding GmbH є британець Wilson Howard George.

Ще у Відні працює фірма депутата-регіонала Антона Пригодського T.S.L. – Trading and Shipping Logistics GmbH. Адреса реєстрації: Theresianumgasse 7 1040 Wien.

Керівником фірми значиться Egils Bruveris, який для своєї реєстрації вказує ту ж адресу: Theresianumgasse 7 1040 Wien.

Також після тривалих пошуків нами виявлено перший актив, який належить родині регіоналів у Німеччини. Ідеться про житловий комплекс Park Palais у місті Дюссельдорф, власником якого є чоловік депутатки з правлячої партії Ірини Бережної Борис Фуксман.

Будинок належить компанії nat GmbH & Co. KG, яка розташована за адресою San-Remo-Straße 15 40545 Düsseldorf. Фуксмана вказано керівником цієї компанії.

Ідея полягає в тому, щоб шляхом написання петицій до фінансової поліції, до банків, шляхом пікетування та інформування місцевих медіа та сусідів не дозволити регіоналам та їх родичам легалізовувати свої гроші на Заході – в той час, як рідну країну вони довели до межі громадянської війни.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.