× Публічні персони з ознаками злочинних діянь

file Питання Юрій Береза

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
28 вер. 2017 14:11 #2628 від Вічеслав
Юрій Береза був створений Вічеслав
Депутат "Народного фронту" Береза побив людину до півсмерті через землю – нардеп

Нардеп-рейдер упродовж чотирьох годин катував чоловіка, аби той переписав на нього землю.

Депутат Верховної Ради від фракції "Народний фронт" Юрій Береза побив людину до півсмерті , вимагаючи переписати на себе землю.

Про це написав нардеп Олександр Вілкул на своїй сторінці у Facebook.

"Береза привіз до себе додому людину і вимагав переписати на нього орендовані земельні паї. Коли той не погодився, катував з 2 до 6 години ранку, зламавши чотири хребці, ребра, завдавши тяжких травм голови", – заявив він.

Вілкул зазначає, що побитий депутатом від "Народного фронту" чоловік наразі перебуває у реанімації і, як кажуть лікарі, ймовірність його виживання – 20% .

За його словами, за останні 3,5 роки Береза став найбільшим латифундистом. У його власності перебуває близько 30 тис. гектарів землі.

"Шляхом вимагання ввійшов у частку в будівництві у Дніпропетровську і в низку інших бізнесів, створив свої парамілітарні формування та охоронні фірми. Про комбайни і трактори з виламаними чіпами і знятими номерами, які пригнані із зони АТО і зараз працюють на його полях, у Дніпропетровській області не знають тільки сліпо-глухо-німі", – пише Вілкул.

Він також нагадав про спробу Берези рейдерського захоплення фермерського господарства у Кіровоградській області з використанням власної охоронної фірми "Борисфен" та батальйону "Дніпро-1", яка стала відомою всій Україні.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.