× Свідоцтва злочинів режиму проти народу.

file Питання Кремль в змові з українською елітою - політолог

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
14 квіт. 2016 09:58 #2086 від Вічеслав
Кремль в змові з українською елітою - політолог

Кремль перебуває у змові з українською елітою. Про це в ефірі радіостанції "Голос Столиці" повідомив політолог Валентин Гладких.

"Владі потрібно створити ілюзію, що вона захищатиме Україну будь-яким можливим способом. Я знаю, що коли відбувається справжня війна, то в першу чергу починається полювання на людей, які приймають рішення, так як ці люди небезпечні в першу чергу. Тому в процентному співвідношенні серед шляхти гине навіть більше людей, ніж серед громадян. Але в Україні за 2 роки кровопролитної боротьби не загинув жоден представник ясновельможного дворянства. І у мене виникає закономірне питання: чи то наш "супостат-ворог" не боїться нашої еліти і вважає її марною, чи то існує домовленість про те, що, мовляв, ми не чіпаємо вас, ви не чіпаєте нас, а воюємо ми тільки холопами. Цинічно звучить, але саме так ці люди говорять поза ефірів", - розповів політолог Гладких.
За його словами, усі спроби Арсенія Яценюка ввести заборони на співпрацю з Росією є віртуальними та діють лише на папері, для його особистого рейтингу. З усього цього можна зробити висновок, що Кремль та українська еліта співпрацюють у тісному тандемі лише для своєї особистої вигоди.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.