× Свідоцтва злочинів режиму проти народу.

file Питання Справа "Гонти" - Краснова С.О.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
19 бер. 2016 21:24 #2006 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Справа "Гонти" - Краснова С.О.
Краснов: Все руководители блокады Крыма уже сидят

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
18 бер. 2016 23:14 #2002 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Справа "Гонти" - Краснова С.О.
Andriy Mamalyga
18.03.2016
Who is СБУ ?
Сьогодн, 18 березня 2016 року, після чергового (само) відводу судді Шевченківського райсуду Малиновської, російське РенТВ оприлюднило аудіозапис розмови ніби Станіслава Краснова з невідомим суб`єктом часів Євромайдану.
Я зловив себе на думці, що напевно наша "незалежна" Служба Безпеки України почала використовувати російські ЗМІ для "зливу" бажаної інформації .
Вчора, 17 березня 2017 року, відбулася інша непересічна подія з Станіславом Красновим в третій київській лікарні, де він перебував до 12.00 години сьогоднішнього дня.
Ні , до лікарів претензій немає- вони виконали свою клятву, але...
Вчора десь, з 13.00 години Станіслав перестав брати слухавку, я відповідно "ломанувся " в лікарну і не помилився- на вході зустрів "чекіста", а Станіслава в палаті не знайшов.
Після оперативного опиту медперсоналу, я встановив в якій кімнаті знаходиться Краснов.
На велике моє здивування, Станіслав в цій кімнаті проходив обстеження на "детекторі брехні"!!!!!! Без відома та участі адвоката !
Моє адвокатське "ФЕ" зустрів агресивний охоронець з "альфи", який намагався виштовхати мене з "процедурної", але було пізно, обстеження було зірвано.
Натомість в мене виникає питання: "В СБУ не вистачає допустимих та належних доказів державної зради Краснова , що вдається до використання "поліграфа"( незаконних методів) ?"
Нагадаю що, есбешніки затримували Станіслава цілих шість годин біля "Сокара", а наслідки затримання бачила ціла країна.
Я так розумію, що незабаром СБУ для встановлення істини буде застосовувати засоби "святої інквизиції".
P.S. До речі РЕН ТВ і в мою адресу висловило декілька лестних епітетів на зразок : "Адвокат "гестаповца" Андрей Мамалыга, который, к слову, и раньше защищал украинских карателей, обвиняемых в фашизме и бандитизме"...

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
04 бер. 2016 11:06 #1910 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Справа "Гонти" - Краснова С.О.
Alina Bodnar

29 лютого о 15:53
Ще 25 серпня 2014 року Станіслав Краснов "Гонта" зробив заяву і попросив оприлюднити її, якщо з ним щось станеться. Сталося.

Вчора Краснова затримали і жорстоко побили співробітники СБУ. Наразі "Гонта" затриманий і знаходиться в застінках СБУ. Його звинувачують в зберіганні вибухівки, підготовці теракту і (!!!) співпраці з ГРУ ГШ ЗС Російської Федерації. Разом з ним затримали його дівчину Оксану Шелест, яка теж є активісткою та волонтером. Суд відбудеться орієнтовно завтра 01 березня на 09.00. (Шевченківський суд, адреса уточнюється).

Щойно вислухала речника СБУ, який пояснив, що так вони виявляється проводять чистку структур від зрадників і фсб-шників!!!??? Та ви шо! Завданням Краснова знов ж таки виявляється була підготовка вбивства активістів,щоб розв'язати руки російським спецслужбам, а ще передача контактів членів Азову!!??!!Показали якесь відео з затертими датами і ще й в абсолютній темноті...Мдаааа.

Стас Краснов "Гонта" - активний учасник Революції Гідності і війни на Сході знаходиться в розшуці ФСБ РФ. Він є одним з координаторів блокади Криму. Учасник багатьох акцій. Прокурор няш-мяш Поклонська особисто погрожує розправою Краснову. Батьки Стаса, які мешкають в Криму - під постійним пресингом ФСБ. Його побратима Олександра Костенка, як відомо, викрадено з України і вивезено до Криму, де він вже рік катується в Сімферопольському СІЗО за нібито знущання над беркутами в часи майдану...

Як пише друг Станіслава Yura Batkovich:

"Станислав Краснов та його брат Олександр Костенко, були активними учасниками майдану, потім волонтерами і атошниками. До майдана вони, будучи працівниками МВС в Сімферополі, викрили ОПГ по торгівлі дівчатами, задіяні там високі чини як наші, так і рашки, навіть депутати госдуми рф..... Почали копати, задокументовали.....Їх намагалися вбити ФСБ, втекли в Київ....прес-конференція в інтерфакс, яку перервали...переслідування.... Почався майдан... квартиру, що знімали в Києві, пограбувало ФСБ 100%, забрали тільки носії інформації, яку збирали по ОПГ. Після Майдану, СБУ підкинуло їм зброю, посадили. Слідство....Суд відпустив..... Костенка викрало ФСБ в Крим, підкинули ствол і шлюха няша посадила за напад на Беркут. Стас очолив в АТО батальйон Крим. Потім активна участь в Азові....Сумно мені"

А тепер власне ЗВЕРНЕННЯ Станіслав Краснов:

Заява до громадськості.
Брати і сестри! Звертаюсь до Вас за допомогою.
Звертаюсь, бо хто, як не добровольці і волонтери відстояли існування нашої Країни, в той час, коли держслужбовці нашу Країну здавали, дезертували та зраджували.
Пишу цей допис, бо ситуація на мою думку складається критична, і я вимушений це зробити.
Я вже неодноразово піддавався репресіям з боку мусорів, ЧКістів і т.ін. за свою патріотичну позицію, як в Криму так і після окупації в Києві.
Терор проти мене розпочався ще по так званому підриву пам'ятника сталіна в Запоріжжі - демонстраційні обшуки, звільнення з роботи, аспірантури, тиск на родичів та близьких.
Коли я прямо перед Майданом звернув увагу суспільства на злочини високопосадовців росії - знову терор, обшуки, підкинуті стволи. Після майдану арешт, нелюдські катування, та, все ж таки, я не здався.
Результати подібного терору всі знають добре - мій друг Сашко Костенко, з яким ми разом пройшли великий шлях, вже викрадений з України та засуджений особисто Поклонською, моєму товаришу Кольченко хочуть дати 25 років в тому ж Криму, мій друг Медведько сидить в Києві за те, за що в нормальній країні нагородили б, якби він був до цього причетний. Сашко Білий взагалі вбитий. Сидять по тюрмах та знищені сотні патріотів України. Саме тих патріотів, без яких України вже не існувало б.
Хіба можуть буть сумніви, що все це - виконання прямого наказу з Москви?
Репресії проти мене завжди синхронні:
– після моєї та Сашка Костенко заяви в Києві про злочини депутатів держдуми росії, щодо торгівлі людьми - в Сімферополі «невідомі» відомі співробітники Головного Управління, тоді ще міліції України, бігають з пістолетами за нами по місту, виламують двері постраждалим дівчатам, викрадають їх дітей. В Києві ЧКісти грабують квартиру з нашим майном, щоб знищити докази злочинної діяльності московітів.
- На початку Майдану в моєму помешканні в Києві проводять незаконний обшук ті ж ЧКісти, підкидають ствол – в Сімферополі їх місцеві колеги роблять терор проти батьків.
- Під кінець майдану Київські спецслужби монтують з моїх телефонних переговорів «Вбивства і катування бєркута» з метою після закінчення Майдану посадити мене надовго - в Сімферополі їх колеги вже розвішують орієнтування на мене по місту, роблять напад на квартиру моїх батьків, погрожують їм особисто.
- По закінченні Майдану мені та Олександру Костенку підкидають зброю та саджають в СІЗО в Києві – в окупованому Сімферополі проводять незаконні обшуки в наших домах, заводять кримінальні справи «за Майдан»
- В Сімферополі Поклонська починає показовий процес проти Костенка, в моїх батьків роблять брутальні показові обшуки - в Києві реанімують справу проти мене та Костенка (!!!) та передають її в суд, в той час коли я сиджу в окопах під Донецьким аеропортом.
- Окупаційна прокуратура Криму заводить проти мене чергову справу, Поклонська по телебаченню кожен день клянеться, що буде судити мене особисто – в Києві прокуратура відмовляється закривати проти мене та Костенка сфабриковану кримінальну справу та знову, в 4 (!!!) раз передають до суду.
- І на останок ЧКісти хапають мою маму біля під’їзду та показово знущаються на допиті – тут в Києві мої бойові друзі з різних структур попереджують, щоб я був вкрай обережним, а краще тікав з країни.
Я добре знайомий з терором системи проти людей, знаю його ознаки і знаю, що він знову розпочинається. Я ніколи не тікав та тікати не буду, це моя країна, я за неї боровся і буду боротись, не дивлячись ні на які змови, зради та ворогів.
Я категорично заявляю: я не зберігаю, не транспортую та не виготовляю зброю, наркотики та т.ін., ніяких злочинів та протиправних дій не чинив та не чинитиму, самогубство робити не збираюсь, ніякими хворобами не страждаю, дорогу в забороненому місці не переходжу.
Я вже неодноразово переконався, як і багато з Вас, що чекати будь якої допомоги від державних органів марно. Тому:
Список всіх відомих мені найманців, чи то путінського, чи то якого режиму, що отримали наказ на моє усунення, я вже передав до декількох надійних груп патріотів, тому в разі, якщо щось станеться (мене переїде машина, мусора підкинуть наркотики, станеться інфаркт, вип’ю кави з миш’яком) ніхто писати заяву на цих людей не буде.
Прошу максимально розповсюдити! Тільки ми з вами разом перемагали і переможемо антинародну систему.
Слава Україні! Смерть ворогам!

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
04 бер. 2016 00:40 #1907 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Справа "Гонти" - Краснова С.О.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
01 бер. 2016 00:04 - 01 бер. 2016 00:05 #1903 від Вічеслав
Відповідь від Вічеслав у темі Справа "Гонти" - Краснова С.О.
Задержанный "азовец" Краснов доставлен в больницу
29 февраля в 22:12

Глава ГК "Азов-Крым" заявляет о пытках и политическом преследовании.

СБУ подозревает Краснова в сотрудничестве с ФСБ Станислав Краснов / Facebook Глава Гражданского корпуса "Азов-Крым" Станислав Краснов доставлен из СИЗО СБУ в медицинское учреждение для обследования и оказания помощи. Об этом вечером во вторник, 29 февраля, сообщил адвокат задержанного Андрей Мамалыга, передает Hromadske.TV . После встречи с подзащитным адвокат констатировал, что тот находится в крайне тяжелом состоянии. "Я был поражен плохим состоянием, в котором находился Станислав, это следы побоев и истязаний... Он был вывезен из СИЗО СБУ для предоставления ему медицинской помощи", – сказал Мамалыга, уточнив, что ему неизвестно где находится Краснов в данный момент. Задержанный, в свою очередь, заявил, что он, а также активистка Оксана Шелест в течение нескольких часов подвергались пыткам и избиениям. "Били прикладами автоматов в голову... я не предпринимал никакого сопротивления... замотали голову скотчем, чтобы я ничего не видел, и надели наручники", – говориться в тексте заявления Краснова, опубликовано на официальной странице полка " Азов " в Twitter. Задержание и обвинения СБУ в свой адрес Краснов расценивает как "результат репрессий против добровольцев и майдановцев", а также "выполнение заказа из России" – на его устранение.


Читайте также: "Азов" с файерами пикетирует здание ГУ СБУ в Киеве В ночь на 28 февраля сотрудники Службы безопасности Украины задержали одного из организаторов гражданской блокады Крыма , главу гражданского корпуса "Азов-Крым" Станислава Краснова. 29 февраля в СБУ сообщили, что Краснов подозревается в сотрудничестве со спецслужбами РФ , в частности в передаче ФСБ списка военнослужащих полка "Азов", а также в подготовке убийства на административной границе с Крымом, чтобы спровоцировать вооруженную агрессии России в Херсонской области. Как писало ZN.UA , данные о большом количестве задерживаемых диверсионно-разведывательных групп, регулярно озвучиваемые СБУ, разительно отличаются от данных по всей процессуальной цепочке — задер жание, объявление о подозрении, открытие уголовного производства, направление обвинительного акта в суд и вынесение обвинительного приговора.
Last edit: 01 бер. 2016 00:05 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.

 • Вічеслав
 • Вічеслав аватар Автор теми
 • Оффлайн
 • Адміністратор
 • Адміністратор
 • Україна - понад усе!
Більше
29 лют. 2016 22:57 #1900 від Вічеслав
Справа "Гонти" - Краснова С.О. був створений Вічеслав
Микола Коханівський
29.02.2016
Сукі СБУшники катували Гонту і мріють повбивати та вимордувати всіх добровольців... Кішка тонка! Ви з беззбройним Майданом не змогли впоратись, бо окрім екіпіровки та принципу "десять забивають одного", ще потрібна сила Духу і Правда! У Майдана й у Гонти ці якості є! У вас же, окрім підлості, тваринного страху та жорстокості, нічого немає. Час розплати наближається, трясіться, падлюки, пощади не буде!
«Адвокату Мамализі Андрію
Краснова С.О.
СІЗО СБУ
Заява
Повідомляю Вам, що 28.02.2016 р. приблизно о 01.00 ночі я знаходився біля заправки SOCAR, що біля зупинки «Мала Олександрівка». Я побачив, що до мене підбігають люди з автоматами. Я зупинився та підняв руки. Люди, що підбігли, почали бити мене прикладами автоматів в голову та ногами по всьому тілу, хоча я не чинив ніякого спротиву. Також вони били мою дівчину Шелест Оксану Костянтинівну, що була зі мною.
Після того, як вони приблизно хвилину мене били, вони замотали мені голову скетчем, щоб я нічого не бачив та взяли наручники і потягнули в ліс, приблизно за 300 метрів від заправки.
Там приблизно 7 годин наді мною знущались та катували, безперервно мене б’ючи. Я лежав в багнюці та болоті з мінусовою температурою та періодично втрачав свідомість. Ніяких питань з будь-яких злочинів мені не задавали, а тільки казали, що мене вб’ють, що через наш Майдан одні проблеми, що всі добровольці, зокрема, Батальйон «ОУН» - злодії та мародери, не воювали, і всіх потрібно винищити.
Після цього мене привезли на вул.. Володимирську, де приблизно годину ще катували до приходу адвоката приблизно о 10 годині ранку. А саме, ставили на розтяжку та били, коли я падав. Також ставили навколішки та притискали голову до підлоги та примушували швидко рахувати. Якщо я збивався, то знову били.
Я вважаю, що все, що зі мною сталось – це результат репресій проти добровольців та майданівців, а також виконання прямого замовлення на моє усунення з боку Росії, оскільки там на мене заведено 4 кримінальних провадження, і так звана прокурор Криму Поклонська неодноразово обіцяла, що розбереться зі мною.
Краснов С.О. (підпис) 29.02.2016 р.»

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.