× Все в цьому світі неоднозначне.

file Питання Поставити підпис: до Британського Парламенту.

  • Анонімність
  • Анонімність аватар Автор теми
  • Відвідувач
  • Відвідувач
12 бер. 2014 15:41 #745 від Анонімність
Допоможіть демократії в Україні

Будь ласка, підпишіть петицію!Поставити підпис
Відкритий лист
Опубліковано Березень 8, 2014, поновлено Березень 11, 2014 юзером sanctions
Згідно з секретним документом, який потрапив у доступ громадськості, “Сполучене Королівство не повинно поки підтримувати торгівельні санкції, … або закриття лондонського фінансового центру для росіян”.
[/i] Читати статтю ВВС
Шановний пан Прем’єр-Міністр!

Шановні члени Британського Парламенту!

Ми, люди різних країн, переконань та політичних поглядів просимо Вас про допомогу. Нас усіх поєднує переконання щодо універсальності конституційних та демократичних принципів, батьківщиною котрих була і залишається Велика Британiя. Ми віримо, що народ Британії прагне свободи та демократії для всіх народів світу.

Нас, тих хто підписав цього листа, також поєднує біль за наших дітей та братів, що полягли протягом мирних демонстрацій в Києві. Загроза життю та свободі людей залишається.

Ми не є дипломатами або політиками, ми висловлюємо свою позицію не добираючи політкоректних формулювань. У викраденнях і вбивствах українських громадян, у постійних провокаціях, в усіх виглядах насильства та протистоянь, у нахабному втручанні у внутрішні справи України, у поштуркуванні українським керівництвом, і, нарешті – у військовій окупації частини української території, – ми звинувачуємо уряд Російської Федерації.

Від рук тоталітарного режиму, страждають не тільки громадяни України, але й самі росіяни. Правлячий клас Росії – це вузьке коло осіб, які узурпували владу в країні у власних корисливих інтересах. Наразі вони намагаються нав’язати свою волю незалежному народові України, не цураючись ніяких засобів, включно з навіть відвертою брехнею у Раді Безпеки ООН. Російська дипломатія зводить міжнародну дискусію до рівня фарсу, підміяючи норми міжнародної юриспруденції бандитськими і бузувірськими поняттями. «Міністерство Правди» знову працює на повну потужність, відзначаючи свій 30-річний ювілей.

Нас не може не турбувати думка, що снайперська гвинтівка британського виробництва, котрою вбивали беззбройних дітей на Майдані, з великою ймовірністю була куплена на корупційні гроші, що були відмиті у лондонському Сіті. Платня, переказана снайперу за ці вбивства, цілковито могла бути переведені з одного британського рахунку на інший.

Ми не розраховуємо на те, що брудні, злочинні гроші авторитарних режимів можливо повністю вилучити з обігу та повернути постраждалим. Але в той самий час ми маємо хоч спробувати. Кожного дня протягом останніх 3 місяців протестів на Майдані ми читали про “глибоку стурбованість” європейських політиків подіями в Україні. Ми очікували на реальну підтримку від Британії, і якщо чесно, ми не втратили оптимізму, ми продовжуємо чекати.

Ми закликаємо Вас не допустити саботажу колективних зусиль по застосуванню РЕАЛЬНИХ САНКЦІЙ проти Російської федерації у Європі. Застосування дієвих санкцій допоможе попередити нові злочини, такі як військове втручання в Грузію, справу Магнітського, абсурдні вироки у “Болотній справі”, вбивства 18-річних юнаків в Україні та багато іншого. Застосування санкцій також допомогло б мешканцям Східної Європи позбутися побоювань нової окупації або нової холодної війни.

Цинічні (або прагматичні) люди звичайно дорікатимуть нам за нашу наївність. Зрозуміло, що існує “реальна політика“, компроміс можливого, баланс політичних інтересів. Ми говоримо саме про те, щоб знайти справжню точку компромісу; точку, яка враховує не тільки короткотермінові інтереси, але й перспективи розвитку всього нашого світу. Зараз цинізм “грошей-що-не-пахнуть”, складних фінансових і політичних інтересів, економічна та світоглядна кризи превалюють у світовій політиці. Давайте намагатись відновити баланс, стаючи на бік справедливості, чесності та відкритості. Злочинні гроші не мають мати змоги вбивати та калічити людей.

Нас усіх відвідало дивне почуття нереальності того, що відбувається, коли Посол Росії в ООН зачитав прохання колишнього президента України Януковича до президента Росії Путіна щодо початку війни з Україною. Те, що зробив Янукович, той рівень чистого зла, якого він досяг має бути пересторогою для кожної людини, але особливо – для політиків. Параноїдальна жадоба влади і грошей веде до зради і співучасті у вбивствах.

Зупиніть злочинні наміри московського керівництва, дайте українському народові, що три місяці доводив свою зрілість і зваженість під кийками та кулями, шанс стати дієвою і суверенною демократією, а не геополітичною буферною зоною.

Якщо брудні тоталітарні гроші “януковичей” та “путіних” не будуть працювати у вільному світі, а члени їхніх корупційних схем не відчуватимуть себе в небезпеці у своїх лондонських квартирах і маєтках, у народів Росії, України, Венесуели і Північної Кореї буде більше шансів розділити з жителями Королівства їх основоположні принципи демократії.

Давайте доведемо Фукуямі, що він помилився – історія не закінчилась, історія – триває.

Ми всі живемо неподалік від Майдану.

Прав, Британія!

Слава Україні!

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.