× Питання, що стосуються функціювання оплоту суверенітету , території волі, місця виконання Конституційних повноважень Українським народом.

file Питання Організація передач в СІЗО

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
01 лют. 2014 17:37 - 01 лют. 2014 17:38 #78 від Вічеслав
Організація передач в СІЗО був створений Вічеслав
Olenka Halushka
ця революція уже кілька разів перевертала мій світогляд з ніг на голову і навпаки. і ось знову - якщо раніше пекло мені уявлялось як паспортний стіл у свої дві-на-тиждень-робочі-години, то сьогодні я відчула, що воно, мабуть, буде схоже на пункт передачі пакунків до СІЗО. холодний, голодний, брудний і по вінця забитий людьми. здивував контингент - дуже багато приємних людей, скоріше втомлених життям і обставинами, аніж в чомусь винних. то для чого їх карати ще й такими умовами здійснення передачок рідним, які провинились, або й взагалі ні?

але не про це. хочу сказати кілька слів про одну з чудових спільнот, волонтери якої уже теж відбілили свою карму за років 5 своїх гріхів) Це Євромайдан: організація передач в СІЗО . Ми повинні розуміти, що незважаючи на певну обнадійливу тенденцію випуску хлопців під домашній арешт, багато з тих, хто був на арештований, досі залишаються в СІЗО. Вони просто опинились не в той час і не в тому місці, їх просто взяли у заручники за усіх нас, хто не боїться на Майдані стояти/говорити/бути за наше майбутнє. Багато хто з них не з Києва, до них не можуть приїжджати рідні та привезти усе необхідне - теплий плед, змінні штани, банально - білизну, шкарпетки, їжу.
Я знаю, що багато моїх друзів обдаровують потребуючих на Миколая... так можна не відмовляти собі у святі і провести Миколая прямо зараз волонтерам спільноти потрібна різна допомога: починаючи від технічних моментів збору інформації/координації до укомлектування передач і власне здачу їх в СІЗО.

п.с. сьогодні я зустріла чоловіка, який уже другий раз приносить передачу 19-річному хлопцеві. він про нього не знає нічого, крім його ПІБ і року народження, а також того, що його затримали просто з вулиці самі-знаєте-за-що. я просто дякую Богу за щоденні знайомства з такими Людьми.
п.п.с. якщо у спільноту написати приватне повідомлення, то вони дуже швидко відписують. раптом хтось звернеться, а йому не відпишуть - дайте знати, дам прямий номер
Last edit: 01 лют. 2014 17:38 by Вічеслав.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.