× Питання, що стосуються функціювання оплоту суверенітету , території волі, місця виконання Конституційних повноважень Українським народом.

file Питання Гриценко пропонує пікетувати не ворогів, а друзів

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
17 лют. 2014 16:19 #301 від Вічеслав
17 лютого 2014 о 14:10
Гриценко пропонує пікетувати не ворогів, а друзів

Майдан має змінити тактику і «пікетувати не ворогів, а друзів» з вимогою негайного запровадження санкцій проти корумпованих українських чиновників і тих, хто вчиняв злочини проти мирних громадян.

З такою пропозицією виступив Анатолій Гриценко.

У викладеному Плані дій він пропонує щоденно пікетувати посольства іноземних держав, в яких корумповані українські чиновники тримають кошти, реєструють фірми і купують маєтки.

«За кожним вкраденим із бюджету мільярдом – сотні-тисячі смертей наших громадян. Вони гинуть від того, що не приїхала «швидка», не було ліків, не було за що оплатити операцію - бо ці гроші вкрали й тримають у ваших банках, ці гроші зараз працюють на вашу економіку, може, саме тому ви не вдаєтеся до санкцій?!», - звернувся Гриценко до іноземних держав.

«Не треба допомагати нам – виконуйте власні антикорупційні закони. Досить говорити про європейські цінності – доведіть, що самі їх дотримуєтеся!», - додав політик.

Задля негайного запровадження санкцій Гриценко закликав вести активну роботу і за кордоном, із залученням місцевих журналістів, громадськості та активу української діаспори.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.