× Питання, що стосуються функціювання оплоту суверенітету , території волі, місця виконання Конституційних повноважень Українським народом.

file Питання К.Ештон поставила питання України в РБ ООН

  • Вічеслав
  • Вічеслав аватар Автор теми
  • Оффлайн
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Україна - понад усе!
Більше
15 лют. 2014 11:21 #270 від Вічеслав
Ештон підняла тему українського політкризи на засіданні Радбезу ООН

Верховний представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президент Європейської комісії Кетрін Ештон підняла тему кризи в Україні на Раді Безпеки ООН, висловивши сподівання на якнайшвидше вирішення ситуації, передає "Інтерфакс-Україна".

Виступаючи у п'ятницю, 14 лютого, у Нью-Йорку за тематикою співпраці ЄС та ООН у сфері безпеки, Ештон констатувала, що поряд з іншими, існує "безліч проблем, що викликають заклопотаність у Європейського Союзу".

"На даний момент ми стурбовані ситуацією в нашому власному регіоні, особливо в Україні та Єгипті. Ми відчуваємо особливу відповідальність за те, щоб допомогти цим країнам знайти вихід із нинішніх труднощів", - заявила вона.

Ештон повідомила, що за останні три місяці тричі відвідала Україну і "бачила людей, які 85 днів стоять на вулицях Києва на підтримку модернізації і прогресу країни".

"Я високо оцінюю мирний характер демонстрацій і рішуче засуджую прояв насильства, яке відбулося і продовжує відбуватися у країні. Ті, хто скоїв насильство, повинні бути притягнуті до відповідальності. Ті, хто несе відповідальність за захист прав українського народу на свободу слова і зборів, повинні забезпечити, щоб ці права гарантувалися відповідно до прийнятих Україною міжнародних зобов'язань", - заявила голова європейської дипломатії.

Крім того, вона висловила сподівання, що вихід із політичної кризи буде знайдено найближчим часом, оскільки для цього "є всі елементи".

"Ми готові працювати з усіма сторонами в Україні, а також із відповідними міжнародними організаціями, щоб сприяти вирішенню. Тим не менше, це повинні зробити українці, і українці повинні вести процес", - впевнена Ештон.

Раніше повідомлялось, що Європейський Союз разом з іншими країнами та міжнародними інститутами готовий допомогти Україні в налагодженні діалогу задля виходу з політичної кризи, а також проведення економічних реформ. Про це заявила Кетрін Ештон.

Будь-ласка, Увійти або Відкрити рахунок, щоб приєднатись до розмови.