Віртуальна Політична Кухня (ВПК)

Приватна територія необмеженого доступу
В І Й Н А. Лихо, про яке вже почали забувати за довгі повоєнні роки під впливом героїчної риторики "героїв" заградзагонів. Воно спіткало рідну землю, потривожило дух пращурів, принесло горе і страждання Україні. "Чим гірше - тим краще" - такий шлях очищення проліг до Незалежності. Внутрішній терор маріонеткового режиму Кремля, після отримання поразки, нахабно став на шлях відкритого міжнародного тероризму проти громадян вільної держави. Полилась безвинна кров. Вона вимагає помсти - рішучої і жорстокої. Час проповідей закінчився. Зрадники і запроданці будь-якого рівня невідворотно мають отримати за заслугами. Ніхто не буде забутий. Народний гнів має довгі руки.

Анастасия Дмитрук
"Мы восстанем все миллионами –
бесконечный один отряд.
Мы пойдем вперёд батальонами,
мы за всех отомстим ребят."

"Віртуальна Політична Кухня" . Ролева "гра" - Симулятор життя із категорії текстових квестів , спрямована на об'єднання людей , готових в будь-яких умовах та на будь-якій території Світу захищати інтереси України, незалежно від мінливої політичної кон'юнктури суспільства та корумпованості політичної еліти. Історія незалежної України - це історія боротьби народу з президентами. Цьому треба якнайшвидше покласти край. Життя дуже швидкоплинне, щоб його тринькати на злодійкуватих нездар.
Сиди не сиди, а починати треба.

Заходьте, висловлюйтесь, пропонуйте своє бачення, долучайтесь до створення механізму прямої демократії. Колективна думка має бути неодмінно втіленою. Українцям потрібна стабільність для досягнення амбітних Європейських цілей. Хтось повинен подбати, щоб закінчилась практика пограбування Українського народу, щоб отримав покарання кожний причетний, кожний злодій чи корупціонер. Якщо не ми - то хто? Охочі можуть залишити повідомлення тут для отримання додаткових повноважень в деяких прихованих від загалу групах форуму з обговорення концепції та планів спільних дій.
«ганебне збагачення може бути стягнуто і від спадкоємця, навіть якщо злочин погашений»